KOSZMAR

Kamper gruchnął w auto stojące na poboczu. Jedna osoba ranna. Lądował śmigłowiec LPR

2023-07-09 12:43

W sobotę, kilka minut po godzinie 13 doszło do koszmarnego wypadku. Na trasie S8, pomiędzy węzłami Trojany i Wola Rasztowska w kierunku Warszawy, zderzyły się dwa auta: kamper i samochód dostawczy. Jedna osoba została ranna i przetransportowana do szpitala. Kierowcy byli badani pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, byli trzeźwi.

Warszawa, S8. Koszmarny wypadek na trasie. Kamper uderzył w stojące na poboczu auto

Kilka minut po godzinie 13 na trasie S8 posypały się części karoserii dwóch aut. Między węzłami Trojany i Wola Rasztowska zderzył się kamper z samochodem dostawczym. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący iveco zjechał na pobocze, następnie z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, w stojące na poboczu auto uderzył kamper – informują służby.

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna osoba została ranna. Była to pasażerka kampera. Drogą powietrzną przetransportowano ją do szpitala.

Kierowcy zostali przebadani pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, byli trzeźwi.

Jak słyszymy do naszego reportera, który pojawił się na miejscu. Kamperem podróżowali Litwini. – Jak udało mi się ustalić, świadkowie twierdzili, że kierujący kamperem zasnął za kółkiem. Pojazdy wpadły do rowu. Kobieta, żona kierującego z kampera, była zakleszczona w pojeździe. Miała poważne obrażenia ciała – słyszymy.

Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, policja i ratownicy. Trasa w kierunku Warszawy była kompletnie zablokowana.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany