Ciało Piotrka znaleziono w hotelu Panorama. Młody chłopak został zabity?

i

Autor: Facebook / Artur Hojny/Super Express Ciało Piotrka znaleziono w hotelu Panorama. Młody chłopak został zabity?

Makabryczne odkrycie: ciało 21-latka w Hotelu Panorama. Doszło do morderstwa?!

2021-08-18 8:11

Ten opuszczony hotel od lat wzbudzał strach wśród mieszkańców Serocka. Brudny, pełen zbitego szkła i mroczny, od teraz będzie zapamiętany jako miejsce tragicznej śmierci młodego chłopaka. 21-latek miał przed sobą jeszcze całe życie, niestety, zakończył je przedwcześnie w Hotelu Panorama. Jego ciało znalezione w nocy z 10 na 11 sierpnia, mimo to wciąż nie do końca wiadomo w jaki sposób zginął Piotr P. Legionowska prokuratura mówi wprost, morderstwo jest jedną z hipotez branych pod uwagę.

Piotr P. zginął w opuszczonym Hotelu Panorama, położonym na skarpie molochu, z przepięknym widokiem na Jezioro Zegrzyńskie. Zbudowany w czasach PRL, od lat straszy wybitymi szybami, zniszczeniami oraz mrocznym klimatem. Miejsce ma bardzo złą sławę wśród lokalnej społeczności.

- Bardzo często musiałam dzwonić na policje, nocami były wrzaski i dźwięk rozbijanych butelek. Tam w końcu musiała zdarzyć się tragedia - mówi nam Anna, mieszkająca w okolicy Hotelu Panorama.

Ośrodek przyciągnął do siebie także 21-latka. Ciało Piotra zostało znalezione przez przypadkowych przechodniów.

Piotr P. zginął w opuszczonym Hotelu Panorama w Serocku

- Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest obecnie z art. 155 kodeksu karnego (nieumyślne spowodowanie śmierci), chociaż może się to zmienić - poinformował „Gazetę Powiatową” Ireneusz Ważny, prokurator rejonowy w Legionowie. Zapytany o to, czy śledczy biorą pod uwagę morderstwo, prokurator odpowiedział: - W tej chwili jest to jedna z hipotez. Na ten moment nikt nie został zatrzymany.

Zobacz także: Grażyna Prata wyszła z domu rok temu i przepadła bez śladu! Nie ustają poszukiwania

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

- Piotra widziałam jeszcze w sobotę, trzy dni przed jego śmiercią. Pożyczał wtedy pieniądze, wiedziałam, że ma dużo problemów. Zawsze był rozedrgany i raczej trzymał się z boku. Chodził do „Panoramy” spotykać się ze znajomymi - powiedziała nam o 21-latku jego znajoma.

Piotr P. rzucił pracę

Istnieje podejrzenie, że zmarły mógł używać narkotyków oraz mieć problemy finansowe. Jak się dowiedzieliśmy, w ostatnich tygodniach życia Piotr porzucił pracę w restauracji sushi na rzecz innego zajęcia. Niestety, jego plany i marzenia zakończył tragiczny wypadek.

Przeczytaj: Jakub mówił, że kocha 16-letnią Anię do szaleństwa. Udusił swoją miłość paskiem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE