HORROR POD WARSZAWĄ

Nowa Iwiczna. Śmiertelne potrącenie kobiety przez pociąg Kolei Mazowieckich. Zginęła na miejscu

2022-10-06 11:15

Makabra! To już kolejne śmiertelne potrącenie przez pociąg! Tym razem do wypadku doszło w Nowej Iwicznej. Dwupiętrowy pociąg osobowy potrącił kobietę. Na miejsce potrącenia przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, policja i karetka pogotowia. Występują utrudnienia w ruchu pociągów. Jedna nitka, w kierunku Warszawy, została całkowicie zablokowana.

Nowa Iwiczna. Pociąg potrącił kobietę. Zginęła na miejscu

Początek słonecznego czwartku (6 października) nie rozpoczął się przyjemnie. Na pograniczu Nowej Iwicznej i Zamienia doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety.

Kobieta rzuciła się pod pociąg Kolei Mazowieckich. Zginęła na miejscu. W akcji brało udział kilka zastępów straży pożarnej, karetka pogotowia oraz policja. Jeden tor został całkowicie zablokowany, ruch odbywa się drugą nitką – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” reporter, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Śmiertelne potrącenie przez pociąg. Ruch został wstrzymany

Informacje potwierdził nam również Łukasz Darmofalski, rzecznik prasowy piaseczyńskiej straży pożarnej. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o 9:37. Kobieta znalazła się pod pociągiem, nie przeżyła. Ruch pociągów w relacji Piaseczno-Warszawa został wstrzymany do zakończenia działań prowadzonych przez policję – przekazał strażak.

Jeżeli chodzi o ruch na drugiej nitce, Warszawa w stronę Piaseczna i dalej Radomia, ruch odbywa się bez przeszkód. Nikt z podróżnych nie został poszkodowany. Na miejscu mamy pięć zastępów straży pożarnej. Podstawiono również transport zastępczy dla pasażerów, którzy podróżowali pociągiem – dodał.

Okazuje się, że do potrącenia doszło 500 metrów od przejazdu kolejowego Nowa Iwiczna. Takie informacje przekazała nam Magdalena Gąsowska, rzecznik prasowy piaseczyńskiej policji.

W wyniku zdarzenia na linii Warszawa – Radom (stacja Piaseczno), występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R8. Niektóre pociągi mogą być odwołane, skrócone lub opóźnione.  Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie – czytamy na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Warszawa. Pomoc dla osób w kryzysie

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz pomocy, zgłoś się do osób oraz instytucji pomocowych takich jak: psycholog, psychiatra, telefon zaufania 116 123, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, czy Poradnia Zdrowia Psychicznego.

Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają