Od trzech miesięcy nie dał znaku życia. Zaginionego 16-letniego Krzyśka poszukują nawet za granicą. „Dostajemy sporo sygnałów, że widziano podobną osobę”

i

Autor: Shutterstock & Materiały policji Od trzech miesięcy nie dał znaku życia. Zaginionego 16-letniego Krzyśka poszukują nawet za granicą. „Dostajemy sporo sygnałów, że widziano podobną osobę”

GDZIE JESTEŚ?!

Od trzech miesięcy nie dał znaku życia. Zaginionego 16-letniego Krzyśka poszukują nawet za granicą. „Dostajemy sporo sygnałów, że widziano podobną osobę”

2023-09-05 18:15

Ich spokojne życie w pewnym momencie zamieniło się w koszmar. Od ponad trzech miesięcy poszukują swojego syna, który pod koniec maja bieżącego roku wyszedł z domu i zniknął bez śladu. 16-letni Krzysiek Dymiński ostatni raz był widziany w okolicach mostu Gdańskiego, 27 maja. Od tamtego czasu nie kontaktował się ze swoją rodziną ani bliskimi. Jak się okazuje, chłopaka poszukują ludzie z całego świata, nie tylko z Polski!

Poszukiwania 16-letniego Krzyśka Dymińskiego. Chłopak zaginął pod koniec maja 2023 roku

16-latek wyszedł ze swojego mieszkania pod Ożarowem Mazowieckim i zniknął, rozpłynął się w powietrzu. Od ponad trzech miesięcy poszukuje go cały kraj. 16-latek był ostatni raz widziany w sobotę, 27 maja. Od tamtego czasu nie kontaktował się z rodziną ani bliskimi. Słuch po nim zaginął. – Nie tracimy nadziei, że gdzieś żyjesz, że wrócisz – czytamy w jednym z wpisów matki chłopaka w mediach społecznościowych.

Od dnia jego zaginięcia w sieci pojawiało się wiele informacji od ludzi, którzy rzekomo widzieli poszukiwanego nastolatka nad Bałtykiem. Jeden taki post opublikowany w mediach społecznościowych, pojawił się na grupie mieszkańców nadmorskich Rowów. − Warszawę potraktował jako punkt przesiadkowy. W połowie czerwca widziałam podobnego chłopca w Rowach nad morzem. Potargany, życzliwy, uśmiechnięty, nawet nas pozdrowił, ale strasznie zaniedbany. Szedł boso. Wyglądał na bezdomnego, zdziwił mnie młody wiek i pozaklejane zęby. Teraz wiem, że to aparat. Krzyś miał plan na te wakacje, może obejść Polskę. W Rowach są kamery. Bardzo proszę rodzinę Krzysia o sprawdzenie kamer w Rowach w połowie czerwca 2023 roku – czytamy dalej.

Jak podali dziennikarze portalu „onet.pl”, rodzice Krzysztofa nie komentują tych doniesień, choć jak mówili w rozmowie z portalem pod koniec czerwca, są wdzięczni za każdy trop i każdą wiadomość.

Pakujemy i wysyłamy plakaty ze zdjęciem Krzysia, a kiedy trzeba, dostarczamy je samochodem. Ludzie też dystrybucją po swoich grupach te informacje o opisie Krzysia. Włączyły się osoby z zagranicy z różnych miejsc na świecie, więc dostajemy sporo sygnałów, że na przykład gdzieś widziano podobną osobę − mówił tata chłopca w rozmowie z portalem.

Żona na bieżąco przekazuje takie informacje na policji na tę grupę, która jest stworzona na jednym z komunikatorów − dodał.

Krzysztof Dymiński. Rysopis zaginionego

Krzysztof Dymiński urodził się w 2007 roku. W dniu zaginięcia był ubrany w granatową bluzę z dużym logiem ADIDAS z przodu w kolorze białym, spodnie ciemne oraz buty czarne marki Diesel. Ma około 180 cm wzrostu. Ma szczupłą sylwetkę, faliste włosy i aparat na zęby.

Ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?