Sierpc. Dwa szczeniaki zakopane żywcem! Jednego uratował inny pies. Sprawca nie poniesie kary...

2021-05-07 11:20
Sierpc. Dwa szczeniaki zakopane żywcem! Jednego uratował inny pies. Sprawca nie poniesie kary...
Autor: furry_portraits/cc0/Pixabay.com Dwa szczeniaki zakopane żywcem w miejscowości Rzeszotary-Zawady pod Sierpcem. Życie jednego z nich udało się ocalić, ale drugi niestety nie przeżył. Na psiaki natrafiła mieszkająca w pobliżu rodzina, po tym jak zaalarmował ją należący do niej pies

Dwa szczeniaki zakopane żywcem w miejscowości Rzeszotary-Zawady pod Sierpcem. Życie jednego z nich udało się ocalić, ale drugi niestety nie przeżył. Na psiaki natrafiła mieszkająca w pobliżu rodzina, po tym jak zaalarmował ją należący do niej pies. Na miejscu było widać wystającą z ziemi małą główkę jednego ze szczeniaków. Zwierzęta odkopał sąsiad spacerowiczów, ale wiadomo już, że sprawca znęcania się nad szczeniakami nie poniesie kary.

Sierpc. Dwa szczeniaki zakopane żywcem! Jednego uratował inny pies. Sprawca nie poniesie kary...

Jak informuje Extra Sierpc, dwa szczeniaki zostały zakopane żywcem w miejscowości Rzeszotary-Zawady pod Sierpcem. Znalazła je rodzina na spacerze, po tym jak zaalarmował ją jej pies. Po dotarciu na miejscu mieszkańcy wsi zobaczyli wystającą z ziemi małą główkę jednego ze zwierząt. Na pomoc pospieszył sąsiad, który odkopał szczeniaki, ale jeden z nich już nie żył.

- Psiak nie mógł ustać na własnych nóżkach, cały się trząsł. Zadzwoniłam na numer 112. Poinformowałam, że znalazłam zakopanego psa. Usłyszałam radę, że mam go oddać do sołtysa. Zabrałam jednak "Lucky" do siebie - mówi portalowi Extra Sierpc mieszkanka miejscowości Rzeszotary-Zawady pod Sierpcem.

Czytaj też: Trzech ZABIŁ piorun. Dwóch zmarło z powodu ran. Tragedia, która wstrząsnęła Studzieńcem

Jak informuje policja w Sierpcu, osoba, która zakopała szczeniaki żywcem, nie poniesie jednak żadnej kary. Dlaczego? Powód jest prozaiczny, bo rodzina spod Sierpca, która znalazła psiaki, nie złożyła w tej sprawie zawiadomienia.

Czytaj też: Płońsk. Wielka afera w szpitalu! Jeden z lekarzy "może stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia pacjentów"

Czytaj też: Płock. Wzruszające pożegnanie zmarłej przerwane! "Peany na jej cześć to niemoralne"

Czytaj też: Płock. Auto-dzieło sztuki w Muzeum Mazowieckim! Orlen sprowadził je z Anglii [ZDJĘCIA]

Wjeżdżały do Płocka przez 25 lat i zawsze tam był. Co się stało z "hollywoodzkim" symbolem miasta? [ZDJĘCIA]

Dinozaury opanowały wrocławski ogród botaniczny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE