GIGANTYCZNE ZNISZCZENIA

Warszawa. Czołowe zderzenie osobówek w Rembertowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

2022-11-24 20:01

W czwartek (24 listopada) w okolicach godziny 18 na warszawskim Rembertowie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia. Samochody zostały roztrzaskane. Uderzenie byłe na tyle potężne, że z jednego pojazdu odpadło koło! Jedna osoba ranna trafiła do szpitala.

Warszawa. Czołówka osobówek. Jedna osoba trafiła do szpitala

W czwartek wieczorem, w okolicach godziny 18, na warszawskim Rembertowie doszło do dramatycznie wyglądającego wypadku. Na ul. Chełmżyńskiej czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe marki renault i ford.

Jedna osoba została zabrana do szpitala, karetka z miejsca zdarzenia odjechała na sygnałach – przekazał reporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu i rozmawiał ze świadkami zdarzenia.

Temperatura powietrza utrzymuje się w okolicach -1 stopnia Celsjusza, na ul. Chełmżyńskiej była mokra nawierzchnia, to najprawdopodobniej był powód czołowego zderzenia. Jednak wszystkie okoliczności będzie wyjaśniała policja.

Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej, policja. Funkcjonariusze wprowadzili ruch wahadłowy – dodaje dziennikarz „SE”.

Dramatyczny wypadek w Mławie i czołówka na prostej drodze w Kupientynie

Pogarszające warunki drogowe sprzyjają większej ilości wypadków. W środę (23 listopada) w okolicach godziny 15 doszło do przeraźliwego wypadku drogowego. Na wiadukcie S7, na ul. Warszawska w Mławie, zderzyły się dwa samochody. Z nieustalonych przyczyn kierujący dodgem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem marki renault. Kierujący ciężarówką został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

Kolejną czołówka była ta w Kupientynie. W nocy ze środy na czwartek (23/24 listopada) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. 76-latek stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w skodę. Kierujący zostali przetransportowani do szpitala.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE