Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" zostanie gwiazdą disco polo? Andelek dostał propozycję duetu!

2022-05-20 14:28
Andelek z Chłopaków do wzięcia zostanie gwiazdą disco polo?
Autor: Facebook/@Chłopaki do wzięcia

Andelek, czyli Andrzej, to jeden z ulubieńców fanów "Chłopaków do wzięcia". Gwiazdor programu od kilku lat bezskutecznie poszukuje miłości. Tym razem jednak poszczęściło mu się w innej sferze - Andelek może zostać gwiazdą disco polo! Mężczyzna dostał zaproszenie do współpracy. Zobaczcie, jak radzi sobie ze śpiewaniem!

Andelek, czyli Andrzej Kuta, jest jedną z największych gwiazd show Polsatu "Chłopaki do wzięcia". Choć popularnością ustępuje miejsca Jarkowi Mergnerowi, widzowie programu chętnie oglądają także jego perypetie. Co prawda mężczyźnie mimo długoletnich prób wciąż nie udało się znaleźć partnerki, jednak zaskarbił sobie serca telewidzów.

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" mieszka w niewielkim mieście w województwie mazowieckim. Okoliczni mieszkańcy dobrze znają Andelka, który swego czasu próbował zostać wójtem, lecz mimo kuszących obietnic wyborczych nie wygrał wyborów. 

Jakiś czas temu fanów Andelka zelektryzowała wieść o wypadku, jakiemu uległ mężczyzna. W Andrzeja z "Chłopaków do wzięcia" wjechał samochód! Uczestnik show Polsatu wspominał to wydarzenie, opowiadając, że wyleciał on półtora metra w górę. 

Andelek z "Chłopaków do wzięcia" zrobi karierę muzyczną?

Na facebookowym profilu programu "Chłopaki do wzięcia" pojawiło się krótkie nagranie z udziałem Andelka. Dowiadujemy się z niego, że uczestnik show otrzymał zaproszenie do współpracy od lokalnego gwiazdora disco polo. Tomasz Wasilewski, występujący pod pseudonimem Wassyl, śpiewa głównie o miłości. Na swoim koncie ma zarówno autorskie utwory, jak i covery (na YouTube można usłyszeć m.in. "Barkę" w jego wykonaniu). Muzyk poznał Andrzeja z "Chłopaków do wzięcia" przez swojego znajomego. 

Gwiazdor show Polsatu otrzymał od Wassyla zaproszenie do duetu. Andelek szybko przystał na tę propozycję. 

- Podobają mi się piosenki Tomka o miłości romantycznej i fajnej - argumentował swoją decyzję. 

Jak mówił Wassyl, od dziecka pasjonuje się muzyką. Dziś jego twórczość na kanale w serwisie Youtube śledzi ponad 9,5 tysiąca osób. Wygląda na to, że już niebawem może pojawić się tam nagranie z Andelkiem z "Chłopaków do wzięcia", bowiem Tomasz Wasilewski już zaczął uczyć go śpiewania! Jesteście ciekawi, jakie są umiejętności wokalne Andrzeja Kuty? Możecie je usłyszeć na jednym z poniższych nagrań!

Radosław Majdan daje 2-letniemu synowi prowadzić auto
Sonda
Andelek z "Chłopaków do wzięcia" ma szanse zostać gwiazdą disco polo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE