Oliwia Bieniuk ostro reaguje na uwagę na temat Anny Przybylskiej

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Oliwia Bieniuk ostro reaguje na uwagę na temat Anny Przybylskiej

Puściły jej nerwy

Oliwia Bieniuk ostro reaguje. Pamiątki po Przybylskiej zniknęły z honorowego miejsca

2022-12-01 13:44

Oliwia Bieniuk (20 l.) często pytana jest o swoją tragicznie zmarłą mamę, Annę Przybylską (+35 l.). Tym razem jeden z internautów zapytał ją o pamiątki po aktorce. Oliwia Bieniuk dosadnie odpowiedziała na to pytanie. Wyjawiła, co się stało ze zdjęciami Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk to najstarsze dziecko Jarosława Bieniuka (43 l.) oraz tragicznie zmarłej Anny Przybylskiej. Celebrytka od najmłodszych lat jest obiektem zainteresowania mediów. W ostatnim czasie piękna córka Ani Przybylskiej nie narzeka na brak zajęć - łączy studia aktorskie w Warszawie, do której przeprowadziła się z rodzinnej Gdyni, z karierą influencerki, a także podejmuje się pierwszych wyzwań zawodowych (wystąpiła już w serialu "Gliniarze"). To wszystko sprawia, że - jak sama wyznała - brakuje jej czasu.

Oliwia Bieniuk dostała pytanie o pamiątki po Ani Przybylskiej. Dosadnie skomentowała sprawę

Mimo napiętego grafiku Oliwia Bieniuk stara się nie zawodzić swoich fanów - na jej profilu na Instagramie regularnie pojawiają się nowe wpisy, a także Instastories. Niekiedy zachwyca w skąpych strojach, innym razem z rozbrajającą szczerością opowiada o swoim życiu prywatnym.

Ostatnio Oliwia Bieniuk zorganizowała na Instagramie serię pytań i odpowiedzi tzw. Q&A. Chcąc zaspokoić ciekawość najwierniejszych fanów, córka Ani Przybylskiej odpowiadała na pytania dotyczące studiów, jej występu w "Gliniarzach", a nawet wyrażała swoją opinię dotyczącą różnicy wieku w związku. Najciekawiej zrobiło się jednak, gdy zapytano ją o pamiątki po Ani Przybylskiej. Jeden z fanów zasugerował bowiem, że rodzina pozbyła się jej zdjęć. 

"Dlaczego z półki pod TV zniknęły wszystkie zdjęcia mamy?" - brzmiało pytanie, którego 20-latka nie pozostawiła bez odpowiedzi. "Nic nie zniknęło, nie wiem, skąd takie informacje" - skwitowała. W innym pytaniu jeden z fanów zauważył, że na zdjęciu opublikowanym przez obecną partnerkę taty Oliwii, Jarosława Bieniuka, zabrakło zdjęć, które wcześniej zajmowały miejsce obok telewizora. 

"Jezus, ludzie, ale wam się nudzi. To chyba nasza sprawa, co leży u nas w domu i w jakich miejscach. Ale jeżeli tak bardzo interesujecie się tymi zdjęciami to nie martwcie się, dalej wiszą, ale w innym miejscu" - skomentowała poirytowana Oliwia Bieniuk, tym samym kończąc temat pamiątek po Ani Przybylskiej. 

Spodziewalibyście się, że będzie musiała tłumaczyć się z tego, co stoi przy telewizorze w jej domu rodzinnym?

Oliwia Bieniuk reaguje na uwagę na temat Anny Przybylskiej

i

Autor: instagram/@oliwia.bieniuk Oliwia Bieniuk reaguje na uwagę na temat Anny Przybylskiej
Sonda
Myślisz, że Oliwia Bieniuk ma szansę zrobić wielką, aktorską karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany