Wiemy, dlaczego Michał Wiśniewski nie zaprosił Dominiki Tajner na jubileusz Ich Troje!

i

Autor: AKPA/Niemiec, Kurnikowski

Kto ma rację?

Wiemy, dlaczego Michał Wiśniewski nie zaprosił Dominiki Tajner na jubileusz Ich Troje! Była żona odpowiada: "gadasz trochę głupoty"

2022-08-15 9:03

W sobotę, 13 sierpnia, w Mrągowie odbył się koncert z okazji 25-lecia działalności zespołu Ich Troje. Dominika Tajner (43 l.), była żona Michała Wiśniewskiego (50 l.) i wieloletnia menedżerka grupy poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie została na niego zaproszona. W rozmowie z portalem Pomponik Wiśniewski ujawnił powody swojej decyzji. Dominika Tajner odpowiedziała mu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zespół Ich Troje, którego liderem jest Michał Wiśniewski, ostatnio obchodził 25-lecie działalności. Fani i członkowie grupy świętowali ten wyjątkowy jubileusz podczas koncertu, który odbył się w sobotę, 13 sierpnia w Mrągowie. Na scenie, obok Wiśniewskiego, wystąpiły jego dzieci: Etiennette (15 l.) i Xavier. (20 l.) Nie zabrakło również Jacka Łągwy, Justyny Majkowskiej oraz Anny Świątczak. Poza tym pojawił się gość specjalny - Doda. Wokaliści zaśpiewali wspólnie piosenkę "Nie daj się", która jest jednym z jej największych przebojów. Wiśniewski wygłosił również wzruszające przemówienie o przyjaźni z Rabczewską. Doda nie kryła wzruszenia!

Niestety, nie obeszło się bez zgrzytu. Dominika Tajner, była żona Michała Wiśniewskiego, która przez 6 lat pełniła funkcję menadżerki Ich Troje, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie została zaproszona na jubileusz grupy. Kobieta była zaskoczona i wyraziła nadzieję, że nie jest to celowe działanie, lecz zwykłe niedopatrzenie. Niestety, okazało się inaczej. Tajner opublikowała na Instagramie fragment wywiadu, którego Wiśniewski udzielił reporterowi portalu Pomponik. 

Muszę powiedzieć przede wszystkim tak: jest bardzo niewdzięczną rolą zapraszanie byłych żon na swój jubileusz - powiedział mężczyzna, a następnie zwrócił się do Tajner - Dominika, mam nadzieję, że bierzesz to pod uwagę. Kiedy śpiewasz piosenkę dla swojej żony, to jest mega niefajne. Dla mnie najważniejszym jest samopoczucie Poli i mam nadzieję, że czuła się dobrze. Ja z Dominiką mogę się w każdej chwili zobaczyć, ona o tym bardzo dobrze wie.

Wokalista podkreślił również, że może bez problemu spotkać się z każdą ze swoich byłych żon oprócz… Magdy Femme.

Dominika Tajner nie przeszła obojętnie obok słów Michała Wiśniewskiego. Odpowiedziała byłemu mężowi za pośrednictwem mediów społecznościowych:

To jest tak naprawdę pierwszy moment, kiedy odpowiadam medialnie Michałowi, bo chcę i muszę odpowiedzieć. Michał, gadasz trochę głupoty, bo po pierwsze: nie jesteś sam w zespole Ich Troje. Ja tym zespołem zajmowałam się przez 6 lat. Śpiewa z tobą jedna była żona, jeszcze niedawno śpiewała druga. Zapewniałeś mnie, że zawsze możemy na siebie liczyć, kolegujemy się i tak dalej, ale to w ogóle nie o to chodzi. Pewnie bym nie przyjechała, bo nie mamy specjalnie czasu, ale jednak uważam, że niezaproszenie mnie jako osoby, która zajmowała się i poświęciła temu zespołowi przez 6 lat, jest trochę niesmaczne i jest małym faux pas. Nie czuję się absolutnie urażona, obrażona, ale musiałam to nagrać, bo twoi fani trochę mnie do tego zmotywowali.

A jakie jest wasze zdanie? Popieracie Michała Wiśniewskiego czy Dominikę Tajner?

Zobacz zdjęcia Dody i Wiśniewskiego z koncertu jubileuszowego Ich Troje!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski
Sonda
Kto ma rację - Michał Wiśniewski czy Dominika Tajner?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE