Główna wygrana Lotto w Lubuskiem. Zagrał na „chybił trafił” i wygrał fortunę!

2022-05-27 13:58
Główna wygrana Lotto w Lubuskiem
Autor: pixabay.com Główna wygrana Lotto w Lubuskiem

Tegoroczny Dzień Matki okazał się wyjątkowo szczęśliwy dla gracza, który kupił kupon Lotto na przejściu granicznym Olszyna (woj. lubuskie). Wybrane na chybił trafił numery okazały się warte aż 2 miliony złotych. To już trzecia główna wygrana w Lotto w maju.

Czwartkowe losowanie Lotto (26 maja) przyniosło główną wygraną w wysokości 2 milionów złotych. Upragniona przez wielu „szóstka” padła w punkcie LOTTO w sklepie Lewiatan na przejściu granicznym Olszyna w województwie lubuskim.

ZOBACZ TEŻ: Historyczna wygrana Lotto w Świebodzinie. To się nazywa mieć szczęście!

Pierwszy w historii Olszyny „Lottomilioner” zdał się na łut szczęścia i zagrał metodą na chybił trafił. Szczęście przyniosły mu liczby: 4, 7, 13, 20, 33 i 49. Jak się okazało, tego dnia były one warte aż 2 miliony złotych.

To już trzecia główna wygrana w Lotto w tym miesiącu. 12 maja w Białej Podlaskiej padła „szóstka” warta aż 8 mln zł, a 24 maja w podwarszawskich Koprkach szczęśliwy gracz wygrał ponad 6,5 mln zł.

Sonda
Grasz w Lotto?
Małe łabędzie potrzebowały pomocy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE