PRO8L3M

i

Autor: Materiały prasowe PRO8L3M jedną z gwiazd Kortowiady 2022 w Olsztynie.

Kortowiada 2022. Dobra wiadomość dla fanów hip-hopu. Legendarny duet zagra w Olsztynie

2022-03-09 8:33

Jeśli studentom UWM, chcącym bawić się na Kortowiadzie 2022, brakowało hip-hopowych gwiazd na liście artystów, to mamy dobrą wiadomość. 4 czerwca na kortowskiej plaży w Olsztynie zagra legendarny już duet PRO8L3M.

PRO8L3M dołącza do listy gwiazd Kortowiady 2022, która w dniach 1-4 czerwca odbędzie się w Olsztynie. Oskar i Steez, działający w duecie jako PRO8L3M, uwagę krytyków i odbiorców zwrócili już w 2013 roku swoją debiutancką EP-ką „C30C39”. W 2021 roku PRO8L3M wydał swój najnowszy album „Fight Club”. W nagraniach udział wzięli także goście, czyli m.in. Monika Brodka, Pezet i Sokół.

Koncert duetu PRO8L3M podczas Kortowiady 2022 odbędzie się 4 czerwca. To jeden z piętnastu koncertów, który mają w planach organizatorzy juwenaliów UWM. Do tej pory ujawniono, że podczas 61. edycji Kortowiady zagrają:

Od 22 lutego trwa sprzedaż karnetów na Kortowiadę 2022. Ulgowe bilety przeznaczone są dla studentów i pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W związku ze zmianą przepisów, organizatorzy mogli zrezygnować z wymogu przedstawiania przez uczestników Kortowiady tzw. certyfikatów covidowych.

Poza koncertami na scenie głównej festiwalowi studenckiemu w Olsztynie towarzyszyć będzie szereg wydarzeń. Przykładem mogą być tzw. ciche imprezy. Namiot Silent Party będzie działał na terenie kampusu od 1 do 4 czerwca. Organizatorami olsztyńskich juwenaliów są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM.

Sonda
Czy wybierasz się na Kortowiadę 2022?
Kortowiada 2021. Enej na scenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE