Kortowiada 2019 - fotorelacja

i

Autor: Konrad Welenc

Studenci z Olsztyna czekali na ten dzień miesiącami! Można kupić karnety na Kortowiadę 2022!

2022-02-22 12:17

We wtorek (22 lutego) rusza sprzedaż karnetów na Kortowiadę 2022, która na początku czerwca odbędzie się w Olsztynie. 61. edycję juwenaliów UWM uświetnią m.in. Vito Bambino, Baranovski czy Enej. Do tego grona dołącza Tymek - kolejna z gwiazd studenckiego festiwalu.

Od 22 lutego dostępne są w sprzedaży internetowej bilety na 61. edycję Kortowiady. Pierwsza pula karnetów jest tańsza. Dostępne są także ich dwie wersje: ulgowe (przeznaczone dla studentów i pracowników UWM) oraz normalne. Więcej informacji i regulamin sprzedaży biletów można znaleźć na stronie internetowej Kortowiady.

Kortowiada 2022 odbędzie się w dniach 1-4 czerwca w Olsztynie. Wśród gwiazd festiwalu są: Kaśka Sochacka, Baranovski, Happysad, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni i Enej. We wtorek (22 lutego) organizatorzy juwenaliów UWM ogłosili nazwisko kolejnego artysty. To raper Tymek, który w kampusie UWM zagra 4 czerwca.

Solową karierę raper otworzył albumem „Jestem Tymek”. Płyta stanowiła zapowiedź pojawienia się artysty gotowego mówić własnym głosem. Przełomem w karierze Tymka okazał się rok 2018. Teledysk do piosenki „Język ciała” był wyświetlany na YouTube ponad 150 milionów razy. W 2019 roku Tymek był jednym z najchętniej słuchanych polskich artystów w serwisie streamingowym Spotify. Trzy z jego utworów uplasowały się wówczas także w zestawieniu 10 najpopularniejszych utworów. Do tej pory Tymek wydał sześć albumów, a wkrótce ma się ukazać kolejny. Wiele wskazuje więc na to, że uczestnicy tegorocznej Kortowiady będą mieli okazję poznać materiał z nowej płyty tuż po jej premierze.

Kortowiada 2022. Karnety i koszulki w sprzedaży

Trwa także sprzedaż wydziałowych koszulek tegorocznej Kortowiady. W tym roku osoba posiadająca wydziałowy t-shirt będzie mogła kupić bilet ulgowy na wydarzenie Silent Party. Koszulki zaprojektowane z myślą o poszczególnych wydziałach UWM można zamawiać do 6 marca w sklepie internetowym Kortowo Store.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kortowiada coraz bliżej! Ile wiesz o najlepszych juwenaliach w Polsce? [QUIZ]

Sonda
Czy wybierasz się na Kortowiadę 2022?
Kortowiada 2021. Enej na scenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE