Matura próbna 2021. Arkusze CKE z niemieckiego rozdane. Jak poszedł angielski rozszerzony? Sprawdź odpowiedzi [ZAPIS RELACJI]

Matura próbna CKE 2021. Jakie będą pytania na maturze próbnej z angielskiego poziom rozszerzony? [RELACJA NA ŻYWO]
Autor: F1Digitals/pixabay.com Matura próbna CKE 2021. Jakie będą pytania na maturze próbnej z angielskiego poziom rozszerzony? [RELACJA NA ŻYWO]

Matura próbna 2021 z języka angielskiego poziom rozszerzony. Zgodnie z harmonogramem matury próbnej 2021 CKE, w poniedziałek (8.03.2021) uczniowie będą się mierzyć z językiem angielskim na poziomie rozszerzonym. Zdający język angielski na poziomie rozszerzonym muszą pamiętać o zasadach, które ze względu na pandemię koronawirusa są bardzo precyzyjne. Nieprzestrzeganie tych reguł może skutkować nawet unieważnieniem egzaminu. Arkusze i odpowiedzi publikujemy w naszej relacji po zakończeniu egzaminu. Wkrótce znajdą się tam też sugerowane odpowiedzi, co z pewnością rozjaśni wam sytuację. Spływają także informacje o języku niemieckim. Arkusze z niemieckiego i odpowiedzi z języka niemieckiego- wszystko o maturze próbnej 2021 znajdziecie poniżej!

Matura próbna 2021 z języka angielskiego poziom rozszerzony. 8 marca rano będzie PRÓBNA MATURA 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym i dwujęzycznym, po południu będą egzaminy na poziomie podstawowym z języków: francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> Matura próbna 2021 CKE: 3 marca zaczynają się próbne matury 2021. Obowiązują wytyczne sanitarne

W związku z sytuacją epidemiczną próbne egzaminy maturalne odbędą się zgodnie ze specjalnymi wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> Matura próbna 2021: Polski. Maturzyści komentują. TAK TO WYGLĄDAŁO [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Zapisano w nich, że na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, "bez objawów chorobowych kompatybilnych z objawami COVID-19". Zasada ta obowiązuje zdających, nauczycieli i innych pracowników szkoły. Na egzamin nie może przyjść nikt, kto przebywa w domu z osobą w izolacji w warunkach domowych albo kto jest na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

Matura próbna 2021: Język angielski - poziom rozszerzony! [RELACJA NA ŻYWO]

21:45 Kończymy relację!

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! Przypominamy, że we wtorek, 9 marca o godz. 9:00 rozpocznie się egzamin próbny z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Natomiast o godz. 14:00 maturzyści będą pisać egzaminy z języków francuskiego, rosyjskiego i włoskiego na poziomie rozszerzonym

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji. Szczegóły TUTAJ.

21:00 Matura próbna 2021 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Gdzie szukać odpowiedzi?

Matura próbna 2021 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym rozpocznie się we wtorek (9 marca) punktualnie o godz. 9 rano. Na naszym serwisie opublikujemy arkusze oraz odpowiedzi. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

18:15 Jakie nastroje po maturze z języka niemieckiego?

Nastroje po egzaminie próbnym z języka niemieckiego maturzystom dopisują. Generalnie uczniowie nie narzekali przesadnie na poziom trudności, a wielu było nawet zadowolonych z tego, jak im poszedł egzamin. Czy dobre nastroje utrzymają się tez po ogłoszeniu wyników, dowiemy się już niedługo. Wkrótce zamieścimy poprawne odpowiedzi z matury próbnej z języka niemieckiego. 

16:50 Matura próbna 2021. Arkusze CKE z języka rosyjskiego

Zobaczcie jakie zadania czekały dzisiaj na uczniów, którzy przystąpili do próbnej matury z języka rosyjskiego. W poniższej galerii znajdziecie arkusze CKE z języka rosyjskiego na poziomie podstawowym.

16:15 Matura próbna 2021. Arkusze CKE z języka hiszpańskiego

Za nami próbna matura z języka hiszpańskiego. W poniższej galerii znajdziecie arkusze z zadaniami. Wkrótce opublikujemy też odpowiedzi.

16:00 Zakończyły się próbne matury z języków niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego

Uczniowie zakończyli pisać próbną maturę z języków niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego. Znamy już wszystkie zadania, z jakimi musieli zmagać się maturzyści. Wkrótce opublikujemy też odpowiedzi.

15:46 Matura próbna 2021. Arkusze CKE z języka włoskiego

Dobiega końca egzamin próbny z języka włoskiego na poziomie podstawowym. W poniższej galerii prezentujemy arkusze CKE:

15:30 Matura próbna 2021. Arkusze CKE z języka francuskiego

W poniedziałek maturzyści piszą również próbny egzamin z języka francuskiego na poziomie podstawowym. W poniższej galerii znajdziecie zadania, z jakimi muszą się zmagać:

14:46 Matura próbna 2021. Arkusze CKE z niemieckiego rozdane!

Język angielski na poziomie rozszerzonym nadal ekscytuje maturzystów, ale trzeba spojrzeć także na język niemiecki! Zobaczcie arkusze w naszej galerii.

Więcej szczegółów: Matura próbna 2021: Język NIEMIECKI. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz TUTAJ [ARKUSZE CKE]

14:30 Matura próbna 2021: Kolejne odpowiedzi z angielskiego! Zadania 1 i 2

Przeanalizowaliśmy dla was kolejne zadania z matury próbnej 2021 na poziomie rozszerzonym!Nasze odpowiedzi to CCA (zadanie nr 1) oraz DECB (zadanie nr 2)

13:55 Matura próbna z angielskiego - poziom rozszerzony. Zadanie nr 3

W zadaniu numer 3 maturzyści najczęściej zaznaczali następujące odpowiedzi: B D C A C!

13:28 Matura próbna 2021 CKE: Co z odpowiedziami z rozszerzonego angielskiego?

Coraz częściej pytacie o oficjalne odpowiedzi z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Najprawdopodobniej pojawią się one dopiero jutro. W mediach społecznościowych uczniowie debatują i przekazują swoje propozycje. 

13:20 Matura próbna 2021. Odpowiedzi z angielskiego. Trwa dyskusja!

Na oficjalne odpowiedzi trzeba jeszcze poczekać, ale zdający wciąż spekulują. Jak dobrze uzupełnić te zdania? W trzecim zdaniu najczęściej przewija się opcja "to apply in practice". Czekamy na kolejne wieści!

12:50 Matura próbna 2021 z angielskiego rozszerzonego. Co to jest opinion essay?

Matura próbna 2021 z angielskiego rozszerzonego wywołała wiele stresu i emocji. O ile zadania zamknięte i słuchanie zostało przez wielu uczniów ocenione jako dość łatwe, o tyle pozostałe zadania otwarte i wypracowanie… dla wielu było wyzwaniem. Opinion essay, który mieli stworzyć uczniowie na maturze próbnej 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, załamał wielu. Jak powinien wyglądać opinion essay? 

Wyjaśniamy tutaj: Matura próbna 2021 z angielskiego rozszerzonego. OPINION ESSAY załamał wielu. Co to takiego?

12:40 Matura próbna CKE: Odpowiedzi z angielskiego na poziomie rozszerzonym!

Ciąg dalszy sugerowanych odpowiedzi. Tym razem maturzyści biorą pod lupę tekst do uzupełnienia.Według nas kolejność powinna być taka: D,A,B,E

12:18 Matura próbna 2021: Język angielski, poziom rozszerzony - odpowiedzi

Takie odpowiedzi powinny się pojawić w jednym z zadań!

12:15 Maturzyści o stresie. Co poszło nie tak?

Coraz częściej w mediach społecznościowych można przeczytać o pomyłek, które są wynikiem stresu. Zdający język angielski zapominali m.in. o... zaznaczeniu wybranego tematu!

11:55 Matura próbna CKE: Język angielski poziom rozszerzony - odpowiedzi

Coraz częściej padają pytania o odpowiedzi z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Tymczasem maturzyści coraz częściej dyskutują na temat pisania. Opinion essay czy rozprawka? Wydaje się, że zdecydowanie to pierwsze obowiązywało w poniedziałek na maturze.

11:30 Matura próbna 2021: ANGIELSKI dwujęzyczny. ARKUSZE CKE i odpowiedzi

Mamy dla was kolejne materiały! Tym razem przekazujemy angielski dwujęzyczny! Szczegóły w galerii.

11:20 Matura próbna 2021 język angielski: poziom rozszerzony! Sugerowane odpowiedzi

Maturzyści coraz częściej wymieniają między sobą sugerowane odpowiedzi na pytania z języka angielskiego. Mamy dla was przykłady!

11:00 Matura z angielskiego podchwytliwa? Coraz więcej komentarzy

„Dzisiejszy angielski był niesamowicie łatwy i trudny zarazem” - piszą w sieci maturzyści. „Te otwarte wraz z rozprawką moim zdaniem trudne były” – ocenia jeden z uczniów. Coraz więcej jest opinii, że egzamin był podchwytliwy. Niebawem odpowiedzi!

10:30 Matura próbna 2021 z angielskiego - poziom rozszerzony. Maturzyści zgodni

Czytanie i słuchanie  zbiera bardzo pozytywne "recenzje" maturzystów. Schody zaczęły się przy okazji rozprawki i artykułu. - Trochę słabe wypracowania były... na żaden temat nie miałam ochoty pisać - podkreśla Laura na Twitterze. Media społecznościowe są pełne komentarzy w podobnym tonie.

10:00 Matura próbna 2021 CKE: Rozprawka i artykuł - język angielski, poziom rozszerzony

Rozprawka lub artykuł. Teatr i korzystanie ze smartfonów. Który temat ciekawszy, łatwiejszy? Czekamy na wasze opinie! 

Matura próbna 2021: Rozprawka i artykuł - język angielski, poziom rozszerzony
Autor: CKE Matura próbna 2021: Rozprawka i artykuł - język angielski, poziom rozszerzony

9:35 Matura próbna z angielskiego - poziom rozszerzony. Zdający: "Matko jak dobrze"

Są też pozytywne komentarze! Niektórzy cieszą się, że stres związany z maturą próbną powoli odchodzi w zapomnienie.

Czytaj więcej: Matura próbna 2021: Język ANGIELSKI rozszerzony. Pierwsze KOMENTARZE i opinie

9:22 Matura próbna 2021: Arkusze z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym! Maturzyści komentują

Pojawiają się pierwsze komentarze dotyczące matury próbnej z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. W niektórych wyczuwamy sarkazm...

9:15 Matura próbna 2021 CKE: Są arkusze z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym!

Zobaczcie jak prezentują się arkusze, z którymi obecnie mierzą się uczniowie! Publikujemy je w naszej galerii. Co sądzicie o zadaniach? Czekamy na wasze wiadomości na Facebooku.

9:05 Matura próbna 2021: Nie tylko język angielski! Dziś kolejne egzaminy

Z czym mierzą się dzisiaj uczniowie? O tym przypomina Ministerstwo Edukacji i Nauki. Wszystkim życzymy powodzenia!

8:55 Matura próbna 2021: angielski na poziomie rozszerzonym czas zacząć!

Czas na egzamin z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym! Niebawem CKE opublikuje arkusze. Przekażemy je w tym artykule! Odpowiedzi pojawią się jeden-dwa dni później. Oczywiście znajdziecie je na naszej stronie. Zobaczcie też odpowiedzi z poziomu podstawowego!

8:30 Matura próbna 2021 CKE: jakie oczekiwania uczniów?

Ile ludzi tyle oczekiwań - takie wnioski można wysnuć, obserwując media społecznościowe. Są błagania o 90%, niektórzy zadowoliliby się wynikiem na poziomie 30-40%. Najwięcej stresu dostarcza praca pisemna. Czy będzie list? Tego dowiemy się już niebawem.

8:00 Matura próbna 2021 - język angielski. O tym trzeba pamiętać

Matura próbna 2021 z angielskiego na poziomie rozszerzonym już za kilkadziesiąt minut! Czy pamiętacie, co wolno wnieść na egzamin? Nieprzestrzeganie zasad może skutkować nawet unieważnieniem matury! 

Zasady matury próbnej 2021: Co można wnieść na maturę? Czy woda, telefon i jedzenie są dozwolone?

7:30 Matura próbna 2021 CKE: Co spędza sen z powiek uczniom?

Temat pracy pisemnej i słówka - o tym piszą zdający w mediach społecznościowych. Język angielski na poziomie rozszerzonym to już nie przelewki! Tu już może nie wystarczyć odmiana czasownika "to be", która - jak pokazuje film "Dzień Świra" - również nie jest taka łatwa!

7:05 Matura próbna 2021. Kolejny egzamin z języka angielskiego przed nami!

Już za kilka chwil uczniowie zmierzą się z językiem angielskim na poziomie rozszerzonym. Sprawdźcie jak wyglądała matura próbna 2021 CKE z tego języka 5 marca! 

Przeczytaj tutaj: Matura próbna 2021: Język angielski, podstawowy. Trwają kolejne egzaminy!

00:00 Już za kilka godzin matura próbna 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym!

Od samego rana będziemy dla was relacjonować wydarzenia, związane z maturą próbną z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Zostańcie z nami!

Matura próbna 2021: Arkusz z języka angielskiego - poziom rozszerzony!

Sprawdźcie koniecznie arkusz z 10 czerwca 2020 roku! Zamieszczamy go w poniższej galerii. Może być bardzo pomocny. 

Matura próbna 2021 - wszystko o egzaminie. Arkusze, odpowiedzi

Matura 2021: Próbny egzamin z matematyki. Jak poszło maturzystom w Bydgoszczy?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE