Przepiękna kobieta i wspaniała aktorka. Co wiesz o Monice Bellucci? [QUIZ]

2020-05-31 7:44 KM
Monica Bellucci
Autor: Shutterstock Monica Bellucci - sprawdzamy waszą wiedzę na temat fenomenalnej aktorki i pięknej kobiety

Jej urodą zachwycają się mężczyźni i kobiety na całym świecie. Jest fenomenalną aktorką i piękną kobietą. Mowa tu o Monice Bellucci. Czy kojarzycie jej fantastyczne role i ważne fakty z życia? Zapraszamy na quiz, poświęcony 55-letniej Włoszce. Dacie radę zdobyć komplet punktów? Uprzedzamy - nie będzie wcale tak łatwo!

Monica Bellucci - fenomenalna aktorka i przepiękna kobieta. To pewne oczywistości na temat Włoszki. A czy wiecie więcej o jej rolach? Sprawdzimy w wyjątkowym quizie, poświęconym 55-latce! 10 pytań zweryfikuje waszą wiedzę na temat gwiazdy Hollywood. Nie zapomnijcie się pochwalić wynikiem na naszym Facebooku!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj