Wielkie chwile piłkarskiej reprezentacji Polski. Od Deyny do Lewandowskiego [QUIZ]

2020-02-18 12:48 KM
Wielkie chwile piłkarskiej reprezentacji Polski. Od Deyny do Lewandowskiego
Autor: Super Express, fot. Marcin Gadomski Wielkie chwile piłkarskiej reprezentacji Polski. Od Deyny do Lewandowskiego

Medale na wielkich turniejach, zwycięstwa z topowymi rywalami w XXI wieku - kibice reprezentacji Polski powinni dobrze kojarzyć te wydarzenia. Czy rzeczywiście tak jest? Sprawdzimy w wyjątkowym quizie, dotyczącym pięknych chwil "Biało-Czerwonych". Kazimierz Deyna, Grzegorz Lato, Robert Lewandowski, Zbigniew Boniek, Jakub Błaszczykowski - to m.in. oni brali udział w tych spotkaniach. Dacie radę zdobyć komplet? Do dzieła!

Medale na wielkich turniejach - zdarzały się! Piłarska reprezentacja Polski może się pochwalić meczami, którymi zachwycali się kibice nie tylko w naszym kraju. Kazimierz Deyna, Grzegorz Lato, Zbigniew Boniek, Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski i inni! Pamiętacie te wydarzenia? Zapraszamy na quiz o wielkich chwilach "Biało-Czerwonych"!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.