Wybitne zespoły muzyczne. Wiesz o nich wszystko? Sprawdzimy!

2020-04-08 14:26 EITOR
The Beatles
Autor: Pixabay / skeeze The Beatles

Te wybitne zespoły muzyczne zachwycały cały świat. Ich wielkie przeboje nucą ludzie na ulicach, podczas spotkań w barach i przy romantycznej kolacji. Postanowiliśmy przepytać was z historii kapel, które wywarły ogromny wpływ na publiczność nie tylko w krajach, w których zostały założone. Do dzieła!

Te wybitne zespoły muzyczne zachwycały cały świat. Ich wielkie przeboje nucą ludzie na ulicach, podczas spotkań w barach i przy romantycznej kolacji. Postanowiliśmy przepytać was z historii i składu bandów, które wywarły ogromny wpływ na publiczność nie tylko w krajach, w których zostały założone. Dacie radę zdobyć komplet punktów? Jest na to spora szansa! 

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.