Paulina Koziejowska żąda publicznych przeprosin od Julii Wieniawy! O co poszło?

i

Autor: AKPA/Piętka

Poszły na noże!

Paulina Koziejowska żąda publicznych przeprosin od Julii Wieniawy! O co poszło?

2022-09-23 16:57

Julia Wieniawa (23 l.), poza talentem aktorskim i wokalnym, może pochwalić się również idealną sylwetką. Nic więc dziwnego, że gwiazda chętnie eksponuje swoje wdzięki. Tak było i podczas imprezy z okazji 10. urodzin serwisu Elle.pl. Aktorka wybrała sukienkę z odważnymi rozcięciami, która wzbudziła prawdziwe oburzenie Pauliny Koziejowskiej (40 l.). Prezenterka i obecna partnerka Macieja Orłosia (62 l.) niespodziewanie postanowiła dogryźć młodej gwieździe, czego ta nie pozostawiła bez odpowiedzi. Na tym jednak nie koniec konfliktu! Teraz Koziejowska żąda od aktorki... publicznych przeprosin.

Zaostrza się konflikt pomiędzy Julią Wieniawą a Pauliną Koziejowską. Pokłóciły się o... sukienkę! "Sama wystawiła sobie świadectwo"

Pomiędzy Pauliną Koziejowską a Julią Wieniawą istnieje pewna różnica wieku. Prezenterka i aktualna partnerka Macieja Orłosia, pomimo że niedawno ukończyła 40 lat, wciąż może popisać się świetną sylwetką. Chętnie ją zresztą eksponuje, także publikując zdjęcia w bikini, które zrobił jej nowy ukochany. Koziejowska nie kryje, że przy Orłosiu rozkwitła jako kobieta. Wydawać by się więc mogło, że w niczym nie powinno jej przeszkadzać, że i inne gwiazdy idą tym tropem, ciesząc się swoimi kobiecymi wdziękami. 

Tymczasem Paulina Koziejowska niespodziewanie pokusiła się o złośliwy komentarz w stronę młodej aktorki. Mocno ironizując, wypomniała jej słowa o tym, że ma już dość bycia ocenianą jedynie poprzez pryzmat własnego wyglądu. Przypomnijmy: w udzielonym wywiadzie Julia Wieniawa, opowiadając o nowo wydanej płycie, a także o tym, czemu zdecydowała się połączyć aktorstwo z nowym kierunkiem kariery, przyznała, że bywa odbierana jako celebrytka, dla której najbardziej liczy się wygląd i z tym stereotypem chciałaby aktywnie walczyć.

Paulinie Koziejowskiej wywiad udzielony przez młodą aktorkę najwyraźniej musiał mocno zapaść w pamięć, bowiem powołując się na słowa Julii Wieniawy ostro skrytykowała sukienkę z odważnymi rozcięciami, którą świeżo upieczona wokalistka wybrała na imprezę urodzinową popularnego, kobiecego serwisu. Choć trudno zaprzeczyć, że kreacja Julii Wieniawy tego wieczoru odsłaniała wiele, tak mocne słowa prezenterki mogą jednak lekko dziwić. Dosyć protekcjonalnym tonem Koziejowska dodawała, że Julia Wieniawa mogła pozwolić sobie na taki wybór stylizacji ze względu na swoje "świetne ciało", mogła też jednak ubrać się "skromniej". 

Jak łatwo się domyślić, Julii Wieniawie słowa Pauliny Koziejowskiej niezbyt przypadły do gustu. Musimy przyznać, faktycznie wyczuć można tu było lekką nutkę zazdrości, mało korespondującą z wizerunkiem dojrzałej, akceptującej swoje ciało, świadomej kobiety, który kreuje prezenterka. Zapytana przez redakcję Pudelka o to, co sądzi o modowej poradzie Koziejowskiej, Wieniawa ze spokojem stwierdziła, że tę sytuację zamierza sobie wyjaśnić z partnerką Macieja Orłosia osobiście. 

Nie powstrzymała się też od drobnej uszczypliwości, dodając, że to Paulina Koziejowska ma rzekomo zabiegać o jej atencję podczas branżowych eventów. Choć to mógłby być koniec medialnego sporu, o dziwo prezenterka zdecydowała się pociągnąć ten wątek. Teraz żąda... publicznych przeprosin od Julii Wieniawy! Ma rację? Więcej poniżej.

Kreacją na gali Elle Julia Wieniawa pokazała, że ona naprawdę jest zmęczona tym celebryctwem. Suknia zdecydowanie więcej odkrywała, niż zakrywała i nie byłoby w tym nic złego, bo dziewczyna ma naprawdę piękne ciało, ale zaraz, zaraz! Przecież ta suknia przyćmiła Julii sukcesy, a ona tak bardzo tego nie chciała. Mówię o tym dlatego, że kilka tygodni temu w magazynie "VIVA!" ukazał się wywiad z Julią, w którym mówiła, że zmęczona jest celebryctwem, nie chce być tak nazywana, wkurza ją, że dziennikarzy bardziej interesuje to, jak wygląda, jaką ma fryzurę. Serio?! - komentowała odważną stylizację Julii Wieniawy partnerka Macieja Orłosia. Jak łatwo się domyślić, jej słowa nie przypadły do gustu młodej aktorce.

Kurczę, miałabym tyle zdań do powiedzenia teraz. Pogadam sobie chętnie z tą Pauliną, kiedy po raz kolejny na evencie przyjdzie całować mi tyłek, jak za każdym razem od tylu lat, a potem hejtować mnie w internecie. Spoko, być może miała słabe chwile. Mam nadzieję, że jej to przysporzyło nowych fanów na Instagramie - tak z kolei odgryzła się Paulinie Koziejowskiej sama zainteresowana podczas pokazu Łukasza Jemioła w rozmowie z Pudelkiem. 

Te słowa rozjuszyły prezenterkę! Natychmiast ruszyła do kontrataku!

Julia tą kwiecistą wypowiedzią sama wystawiła sobie świadectwo. (...) Musiałaby mnie najpierw przeprosić. Publicznie. Wypowiedź przecież była do kamery.

Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec niesnasek pomiędzy Julią Wieniawą a Pauliną Koziejowską! Partnerka Macieja Orłosia, poproszona o komentarz do sprawy przez redakcję Pudelka, bez namysłu stwierdziła, że jedynie publiczne przeprosiny mogłyby zażegnać konflikt. Czy Paniom uda się porozumieć?

Podczas pokazu Łukasza Jemioła Julia Wieniawa postawiła na znacznie bardziej "skromną" stylizację. Uwagę zwracały zwłaszcza świetne okulary! Zobaczcie jesienny look gwiazdy w naszej galerii zdjęć poniżej.

Julia Wieniawa pozdrawia czytelników "Super Expressu"
Sonda
Czy uważasz, że Julia Wieniawa powinna publicznie przeprosić Paulinę Koziejowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE