Tragedia na jeziorze Zwiniarz. Kiedy pogrzeb małżeństwa lekarzy z Iławy?

2020-12-03 17:57 sch
Cmentarz - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay Znana jest data pogrzebu małżeństwa lekarzy z Iławy, którzy utonęli na jeziorze Zwiniarz.

Jolanta i Wojciech D., małżeństwo lekarzy z Iławy utonęło w miniony weekend na jeziorze Zwiniarz. Mieszkańcy miasta są poruszeni śmiercią cenionych medyków. Znana jest data pogrzebu małżonków.

Jolanta i Wojciech D., uznani lekarze pracujący w Iławie, utonęli na jeziorze Zwiniarz, w sobotę, 28 listopada. Wypłynęli na ryby. Kiedy długo nie wracali, ich sąsiad zawiadomił policję. W jeziorze podczas poszukiwań znaleziono łódkę, a w jej pobliżu ciała małżonków.

CZYTAJ WIĘCEJ: Śmierć małżeństwa znanych lekarzy. Jezioro Zwiniarz było ich drugim domem. Jeden szczegół doprowadził do tragedii

ZOBACZ TAKŻE: Śmierć znanych lekarzy na jeziorze Zwiniarz. Śledztwo potrwa jeszcze kilka miesięcy! Dlaczego?

Kiedy pogrzeb lekarzy z Iławy?

Iławianie nie mogą się pogodzić ze śmiercią medyków. Żegnają ich w pięknych słowach. Część z nich z pewnością będzie oglądać transmisję online z pogrzebu. Msza żałobna odbędzie się w sobotę (5 grudnia) o godz. 11. Transmisja na stronie internetowej parafii Przemienienia Pańskiego w Iławie.

Rodzina zmarłych prosi, aby ci, którzy chcą wziąć udział w ostatnim pożegnaniu, przybyły bezpośrednio na cmentarz komunalny przy ul. Ostródzkiej 2 w Iławie. Początek pogrzebu o godz. 12:30. Grób znajduje się w sąsiedztwie wejścia na cmentarz od strony Alei Jana Pawła II.

Sedno Sprawy - Ryszard Terlecki