Kortowiada 2019 - fotorelacja

i

Autor: Konrad Welenc

Kortowiada 2022 zacznie się od rockowej energii! Nowa gwiazda juwenaliów w Olsztynie

2022-03-10 12:00

Organizatorzy tegorocznej Kortowiady rozpieszczają w tym tygodniu studentów. W czwartek (10 marca) ogłoszono już drugą - w odstępie kilku dni - gwiazdę, która zagra swój koncert w Olsztynie. Pierwszego dnia imprezy, 2 czerwca, wystąpi Łydka Grubasa, zespół doskonale znany publiczności juwenaliów UWM.

Przyzwyczajeni jesteśmy, że organizatorzy Kortowiady prezentują nową gwiazdę w każdy wtorek. Tak też było i w tym tygodniu, kiedy to 8 marca dowiedzieliśmy się, że wśród gwiazd juwenaliów UWM znalazł się PRO8L3M. W czwartek (10 marca) lista artystów powiększyła się o kolejną, doskonale znaną grupę. 2 czerwca podczas Kortowiady 2022 w Olsztynie wystąpi Łydka Grubasa. Koncert będzie doskonałą okazją, aby po występie, zaśpiewać grupie "Sto lat!", ponieważ Łydka Grubasa gra już od dwudziestu lat! Autorzy piosenki „Rapapara” wystąpią na plaży kortowskiej 2 czerwca.

Koncert Łydki Grubasa będzie jednym z piętnastu, które w czasie trzech dni odbędą się na scenie głównej olsztyńskich juwenaliów. Podczas festiwalu studenckiego w Olsztynie zagrają m.in.:

Kortowiada 2022 w Olsztynie. 61. edycja juwenaliów UWM coraz bliżej

Karnety na Kortowiadę 2022 dostępne są od 22 lutego. Ulgowe bilety przeznaczone są dla studentów i pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Dzięki zmianie przepisów, organizatorzy nie wymagają przedstawiania tzw. certyfikatów covidowych. W czasie olsztyńskich juwenaliów bawić się będzie można nie tylko na koncertach. W kampusie stanie m.in. namiot, w którym odbywać się będzie Silent Party. Nie zabraknie też wydarzeń artystycznych, sportowych i integracyjnych.

Kortowiada 2022 odbędzie się w dniach 1-4 czerwca. Organizatorami 61. edycji olsztyńskich juwenaliów są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM.

Sonda
Czy wybierasz się na Kortowiadę 2022?
Kortowiada 2021. Enej na scenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE