Brzesko. Pasażer podczas jazdy WYSKOCZYŁ przez okno autobusu! Miał ZASKAKUJĄCY powód [WIDEO]

2020-06-03 7:50 AT
Pasażer wyskoczył przez okno autobusu
Autor: Fakir13/YouTube/printscreen Mężczyzna uznał, że pomylił autobusy i musi natychmiast wysiąść z pojazdu

W Brzesku jeden z mężczyzn, który poruszał się kursowym autobusem, w pewnym momencie uznał, że wsiadł do niewłaściwego pojazdu i na środku drogi po prostu... wyskoczył z niego przez okno. Na szczęście nie stało się mu nic poważnego. Kuriozalne zachowanie 38-latka zostało uwiecznione przez innego użytkownika drogi. Nagranie trafiło do serwisu YouTube.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek, 2 czerwca około godz. 15.20 na obwodnicy Brzeska i zostało ono zarejestrowane przez kierowcę poruszającego się za autobusem. Na nagraniu widać, jak w pewnym momencie mężczyzna na środku drogi wyskakuje przez boczne okno pojazdu i oddala się z miejsca zdarzenia. 

Według brzeskiej policji niesforny pasażer ma 38 lat i pochodzi z województwa podkarpackiego. Jego kuriozalne zachowanie było spowodowane pomyłką. Mężczyzna zdał sobie sprawę, że wsiadł do niewłaściwego pojazdu i chciał natychmiast go opuścić. Kiedy kierowca nie chciał spełnić jego prośby, krewki pasażer rozbił szybę przy pomocy młotka znajdującego się wewnątrz autobusu.

Na szczęście podczas skoku nie odniósł żadnych poważnych obrażeń, ale teraz czekają go konsekwencje karne. Będzie odpowiadał za zniszczenie mienia oraz straty wynikłe z jego zachowania.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ!

Naćpany i bez prawa jazdy staranował radiowóz! Prawie zabił człowieka!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.