Te seriale Netflixa pokochały miliony. Wiesz o nich wszystko?

2020-02-15 8:01 KM
Te seriale Netflixa pokochały miliony. Wiesz o nich wszystko?
Autor: CC Pixabay.com Te seriale Netflixa pokochały miliony. Wiesz o nich wszystko?

Platforma Netflix słynie ze znakomitych seriali, które pokochały miliony widzów na całym świecie. Dzisiejszy quiz sprawdzi waszą wiedzę na temat bohaterów, aktorów i wydarzeń związanych z tymi wielkimi hitami. Komplet punktów? Nie będzie tak łatwo!

Oglądacie seriale? Ostatnio w tym temacie dominuje platforma Netflix. Wywołują dyskusje na całym świecie i są uwielbiane przez miliony widzów. "Narcos", "House of Cards", "BoJack Horseman" i wiele więcej! Na naszym porwtalu możecie sprawdzić swoją wiedzę na temat tych wyjątkowych produkcji. Pochwalcie się wynikami na Facebooku!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.