Kraków

Ekipa ESKA Summer City nie zwalnia tempa, nawet w długi weekend! Odwiedziliśmy ciekawe i pięknie położone miejsca! Jesteście ciekawi, gdzie byliśmy? Sprawdźcie!
Wakacje powoli dobiegają końca, ale nasza ekipa ESKA Summer City wciąż przemierza Małopolskę w poszukiwaniu przygód! Ten weekend obfitował w ciekawe atrakcje. Zobaczcie, gdzie byliśmy i jak się bawiliśmy.
To był szalony weekend z ekipą ESKA Summer City w Krakowie i Małopolsce. Nie zabrakło sportowych emocji, mocnych wrażeń, adrenaliny i doskonałej zabawy! Zobaczcie, gdzie byliśmy i jak się bawiliśmy!
Już 3 sierpnia w Michałowicach pod Krakowem odbędzie się jubileuszowa - piętnasta już Kadrówka - Piknik Wolności. Okazji do świętowania będzie jednak więcej, bowiem 25-lecie obchodzi Orkiestra Wieniawa.
Michałowice, Nowa Huta, Limanowa, Zator - weekend z ekipą ESKA Sumer City był pełen atrakcji. Nasza ekipa z furą gadżetów od Radia ESKA rozgrzała Małopolskę do czerwoności!
Za nami trzeci w tym sezonie weekend z ESKA Summer City w Krakowie i Małopolsce. Zobaczcie, gdzie byliśmy i jak się bawiliśmy!
To już trzeci weekend naszej letniej akcji ESKA Summer City! Tym razem wyruszamy na podbój Małopolski. Pojawimy się w wielu miejscach w regionie, dlatego sprawdźcie program i bądźcie z nami!
To prawdziwa gratka dla największych fanów Dawida Kwiatkowskiego. Idol młodzieży i bożyszcze nastolatek odwiedził Kraków i spotkał się z fanami. Na miejscu była też ekipa ESKA Summer City. Zobaczcie relację!