"Prawy do lewego" zabrzmi na Kortowiadzie 2022. Kayah gwiazdą juwenaliów w Olsztynie

2022-03-15 15:38

Kayah wystąpi podczas Kortowiady 2022 w Olsztynie. Jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd ostatniego ćwierćwiecza dołączyła do coraz szerszej listy artystów, którzy zagrają podczas juwenaliów UWM. Takie przeboje jak "Prawy do lewego" czy "Testosteron" zna prawie każdy. Tegoroczna Kortowiada odbędzie się w dniach 1-4 czerwca.

Kayah będzie jedną z gwiazd Kortowiady 2022, która w dniach 1-4 czerwca odbędzie się w Olsztynie. Studenci bawiący się podczas juwenaliów UWM będą mogli usłyszeć takie przeboje jak "Supermenka", "Prawy do lewego" czy "Testosteron". Przez ponad 25 lat swojej działalności muzycznej współpracowała z licznym gronem muzyków z całego świata: od Gorana Bregovića po Cesarię Evorę. Śpiewała po polsku, hebrajsku, arabsku oraz w jidysz i ladino.

Kayah da swój koncert 3 czerwca. Wtedy to głos artystki zabrzmi nad Jeziorem Kortowskim. Wiemy już, że oprócz Kayah, gwiazdami Kortowiady 2022 w Olsztynie będą:

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Bracia Polacy, dziękujemy za pomoc". Ambulans z Olsztyna służy w Równem

Kortowiada 2022 w Olsztynie. Co jeszcze prócz koncertów?

Kortowiada to nie tylko koncerty na scenie głównej. Samorząd studencki UWM, będący jednym z organizatorów Kortowiady, już zapowiada szereg wydarzeń towarzyszących: sportowych, artystycznych i integracyjnych. Dla fanów imprez w słuchawkach przygotowany zostanie np. namiot Silent Party. Będzie on działał przez wszystkie juwenaliowe dni.

Organizatorami Kortowiady są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany w tym zakresie przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM.

Sonda
Czy wybierasz się na Kortowiadę 2022?
Kortowiada 2021. Enej na scenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE