Wybuch gazu w Szczyrku. Katarzyna straciła WSZYSTKO. Ludzie okazują wielkie serca!

2019-12-07 8:11 BM
Wybuch gazu w Szczyrku: znaleziono wszystkie ofiary
Autor: Katarzyna Zaremba/Super Express Wybuch gazu w Szczyrku: znaleziono wszystkie ofiary

Wybuch gazu w Szczyrku wstrząsnął całą Polską. W wyniku tragedii zginęło 8 osób. Cudem śmierci unikęła Katarzyna, która w momencie wybuchu była w pracy. W internecie zbierane są pieniądze, aby pomóc 34-letniej kobiecie, która straciła najbliższych oraz cały dobytek swojego życia.

Do tragedii doszło w środę (4 grudnia). W wyniku wybuchu gazu zawalił się dom przy ul. Leszczynowej 6 w Szczyrku. Mieszkały w nim dwie rodziny - łącznie 9 osób. W momencie eksplozji przebywali tam wszyscy, poza 34-letnią Katarzyną. Kobieta w momencie tragedii była w pracy w domu dziecka. Straciła tam wszystkich i wszystko, w tym 8-letniego syna Szymona.

W Internecie pojawiła się zbiórka pieniędzy zainicjowana przez fundację Let's Go. - Kasia straciła wszystko co miała, jej świat się zawalił. Obecnie przebywa u przyjaciół w Szczyrku pod opieką siostry Patrycji i szwagra Marcina. Nie ma gdzie i do czego wracać. Jedyne co jej zostało to ubrania w których była w dniu tragedii. Jako przyjaciele chcemy dać jej szanse na powrót do normalności, w tym celu organizujemy zbiórkę pieniędzy, mając nadzieję, że w jakimś stopniu pomoże jej to stanąć na nogi - chociaż wiemy, że to będzie bardzo trudne - czytamy w opisie zbiórki na stronie pomagam.pl.

Cała uzbierana kwota pomniejszona o prowizję dla portalu pomagam.pl (7,5%) zostanie przelana na konto bankowe Katarzyny Kaim.

Celem było zebranie 100 tysięcy złotych, ale kwota jest już o wiele większa i stale rośnie. Pieniądze można wpłacać TUTAJ.

Przyczyny tragedii w Szczyrku będą dokładnie zbadane - zapowiedział premier Mateusz Morawiecki: