Elana Toruń - Pogoń II Szczecin: gdzie oglądać? Darmowa transmisja, stream online

2021-05-15 11:45 Konrad Marzec
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin: gdzie oglądać? Darmowa transmisja, stream online
Autor: archiwum portalu Elana Toruń - Pogoń II Szczecin: gdzie oglądać? Darmowa transmisja, stream online

Elana Toruń - Pogoń II Szczecin, gdzie oglądać? Mecz 26. kolejki 3. ligi, gr.2 - transmisja w internecie, stream online. Elana - Pogoń II Szczecin, darmowa transmisja w serwisie YouTube. Stream z meczu Elana - Pogoń znajdziecie w tym artykule na se.pl/torun.

Elana Toruń - Pogoń II Szczecin: gdzie oglądać? Darmowa transmisja, stream online

W sobotę (15.05.2021) Elana Toruń podejmuje na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego ekipę Pogoni II Szczecin. To ważny mecz dla fanów obu zespołów, gdyż wreszcie kibice będą towarzyszyć piłkarzom i dopingować ich z trybun. Obie drużyny będą chciały zafundować swoim sprzymierzeńcom ciekawe widowisko, choć zarówno "Żółto-Niebiescy" jak i rezerwy "Portowców" nie walczą już o awans do 2. ligi. Niemniej jednak szykujemy się na dobre widowisko. Elana - Pogoń II Szczecin, gdzie oglądać mecz? Poniżej znajdziecie szczegóły darmowej transmisji i zamieszczony stream online.

Czytaj też: Elana Toruń wreszcie strzela gole u siebie! Bałtyk Gdynia na deskach. Relacja, wideo i zdjęcia

Elana - Pogoń II Szczecin, stream online. Darmowa transmisja

Elana Toruń podejmie w sobotę Pogoń II Szczecin. Początek spotkania w grodzie Kopernika o godzinie 15:00. 10 minut wcześniej rozpocznie się transmisja online, którą znajdziemy na kanale Elany w serwisie YouTube. Realizuje ją telewizja KP Sport. Poniżej zamieszczamy wam link, dzięki któremu możecie śledzić stream online bez wychodzenia z naszego artykułu. Wszystkim kibicom życzymy pozytywnych emocji i wielu bramek. Po spotkaniu opublikujemy relację i zdjęcia z sobotniego spotkania na se.pl/torun.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Tak piszemy o Elanie Toruń:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE