Luzowanie obostrzeń w Kujawsko-Pomorskiem. Minister Niedzielski ujawnił KONKRETY! [KONFERENCJA MINISTRA ZDROWIA 21.04.2021]

2021-04-21 15:40 Konrad Marzec
Luzowanie obostrzeń w Kujawsko-Pomorskiem. Do kiedy noszenie maseczek w województwie kujawsko-pomorskim?
Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Luzowanie obostrzeń w Kujawsko-Pomorskiem. Do kiedy noszenie maseczek w województwie kujawsko-pomorskim?

Luzowanie obostrzeń w Kujawsko-Pomorskiem. Konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego została zaplanowana na 21.04.2021 na godzinę 15:30. Czy w środę (21.04.2021) poznamy decyzję o regionalizacji obostrzeń? Z niektórych przecieków wynika, że w środę (21 kwietnia) ministerstwo zdrowia ma ogłosić stopniowe luzowanie obostrzeń. Czy trzeba będzie nosić maseczki w województwie kujawsko-pomorskim? Szczegóły dotyczące obostrzeń znajdziecie w tym artykule na se.pl.

Spis treści

  1. Konferencja ministra zdrowia, 21 kwietnia. Luzowanie obostrzeń w Kujawsko-Pomorskiem.
  2. Luzowanie obostrzeń w Polsce. Minister Niedzielski ogłosił decyzję! Konferencja 21.04.2021

Konferencja ministra zdrowia, 21 kwietnia. Luzowanie obostrzeń w Kujawsko-Pomorskiem.

Czy będzie poluzowanie obostrzeń w Kujawsko-Pomorskiem? Konferencja ministra zdrowia 21.04.2021

Na środę (21 kwietnia) zaplanowano konferencję ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Czy rząd wprowadzi regionalizację obostrzeń? Takie informacje przewijają się w różnych mediach. To właśnie 21.04.2021 powinniśmy usłyszeć konkretną deklarację ze strony rządzących. Czy koronawirus w Polsce odpuścił na tyle, aby ekipa Mateusza Morawieckiego zdecydowała się na poluzowanie obostrzeń w Kujawsko-Pomorskiem? Jakie będą decyzje rządu w sprawie województwa kujawsko-pomorskiego? Do kiedy będzie trzeba nosić maseczki w Toruniu, Bydgoszczy i okolicach? Czy można niebawem planować wesele i umówić się ze znajomymi na wyjście do pubu? Czekamy na konferencję ministra zdrowia. 

Czytaj też: Motoambulans przekazany! Ma ratować mieszkańców Torunia. Prezydent nie ukrywa dumy [ZDJĘCIA]

Luzowanie obostrzeń w Polsce. Minister Niedzielski ogłosił decyzję! Konferencja 21.04.2021

Minister Adam Niedzielski przyznał, że ten tydzień przyniósł kolejne spadki w stosunku do minionych. Szef resortu zaznaczył, że apogeum trzeciej fali mamy już za sobą - także jeśli chodzi o zgony, których niestety nadal jest bardzo dużo. Równolegle Niedzielski podkreślił, że poziom zakażeń i zgonów nadal jest niepokojący. Przeanalizował także sytuację w regionach, gdzie najgorzej wygląda Śląsk i Dolny Śląsk, a na "drugim biegunie" jest Podlasie.

- Utrzymujemy obostrzenia w województwach, gdzie sytuacja jest nadal trudna. Chodzi o województwo śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie i opolskie - podkreślił minister Adam Niedzielski.

W pozostałych województwach wprowadzona zostaje nauka w trybie hybrydowym! Dotyczy to m.in. województwa kujawsko-pomorskiego! Nastąpi także otwarcie salonów fryzjerskich, kosmetycznych i urody. Minister Niedzielski zaznaczył, że jest to ostrożny krok. W przyszłym tygodniu rządzący mają przedstawić kolejne decyzje. Szef resortu podkreślił, że wówczas poznamy konkretniejszy plan, obejmujący m.in. gastronomię i hotelarstwo.

Luzowanie obostrzeń, bądź na bieżąco:

Super Raport 21.04 (Goście: Bogdan Zdrojewski - senator PO, Mirosław Suchoń - Polska 2050), Sedno Sprawy: Krzysztof Sobolewski - PiS
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE