To prawdziwa legenda polskiej muzyki. Co wiesz o Republice? [QUIZ]

2020-01-16 14:14 KM
To prawdziwa legenda polskiej muzyki. Co wiesz o Republice?
Autor: CC Wikipedia / Piernikowa Aleja Gwiazd To prawdziwa legenda polskiej muzyki. Co wiesz o Republice?

Republika to zespół, który powstał w Toruniu. Grzegorz Ciechowski i spółka pokazali światu utwory, które kojarzy każdy szanujący się fan muzyki. Zapraszamy was na wyjątkowy quiz o tej legendarnej formacji. Dacie radę zgarnąć komplet?

"Biała Flaga", "Telefony", "Kombinat" i wiele więcej. Zespół Republika wpisał się złotymi zgłoskami w historię polskiej muzyki. Grzegorz Ciechowski i spółka zachwycali nie tylko torunian. Ich utwory regularnie zajmują czołowe lokaty w prestiżowych zestawieniach.

A wiecie, że działalność Republiki wiąże się z toruńskim klubem? Jakim? Zapraszamy do udziału w naszym quizie, który sprawdzi waszą wiedzę na temat legendarnej kapeli. Tym razem łatwo nie będzie! Pochwalcie się wynikiem na naszym Facebooku!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.