Matura 2021: przecieki z historii. Co będzie na rozszerzonej historii? Pytania, arkusze CKE

2021-05-16 13:31
Matura 2021: przecieki z historii. Co będzie na rozszerzonej historii? Pytania, arkusze CKE
Autor: MKU Matura 2021: przecieki z historii. Co będzie na rozszerzonej historii? Pytania, arkusze CKE / Zdjęcie poglądowe

Matura 2021: przecieki z rozszerzonej historii. Czy będą jakiekolwiek przecieki z historii? Sprawdzamy dla was pytania i arkusze CKE z historii. Jakich zadań mogą się spodziewać uczniowie na egzaminie maturalnym z historii na poziomie rozszerzonym? Na pewno trzeba uważać na oszustów, którzy oferują przecieki z matury 2021. O szczegółach piszemy w tym artykule na se.pl.

Spis treści

  1. Matura 2021: przecieki z rozszerzonej historii. Jakie będą pytania?
  2. Matura 2021: czy będą przecieki z rozszerzonej historii? Pytania, arkusze CKE
  3. Matura 2021: przecieki z historii. Uwaga na oszustów!

Matura 2021: przecieki z rozszerzonej historii. Jakie będą pytania?

Matura 2021 powoli zmierza do końca, ale przed niektórymi uczniami jeszcze kilka dni stresu. W poniedziałek (17.05.2021), zgodnie z harmonogramem tegorocznej matury, zdający zmierzą się z rozszerzoną historią. Maturzyści nierzadko szukają w internecie przecieków związanych z maturą. Nasza redakcja poleca wam przede wszystkim sprawdzenie pytań maturalnych z poprzednich lat, Poniżej prezentujemy wam m.in. przydatną galerię z arkuszami i quiz z historii, przygotowany przez naszych dziennikarzy! Pod nimi dalszy ciąg artykułu.

Zobacz koniecznie: QUIZ. Sprawdź, czy zdasz maturę z historii. To jeden z najtrudniejszych egzaminów!

Matura 2021: czy będą przecieki z rozszerzonej historii? Pytania, arkusze CKE

Warto wyjaśnić wszelkie wątpliwości Przecieki z rozszerzonej historii nie powinny pojawić w poniedziałek (17 maja) się przed godziną 9:00. To właśnie wtedy rozpocznie się matura 2021 z historii na poziomie rozszerzonym. Uczniowie i zdający nie powinni mieć wglądu w treść pytań. Wszystko po to, aby w całej Polsce odbyło się to na sprawiedliwych zasadach. Jak zatem sprawdzić, jakie zadania mogą się pojawić na tegorocznej maturze? Niezmiennie radzimy przejrzenie arkuszy maturalnych CKE z poprzednich lat. Opieranie się na oficjalnych źródłach pomogło już niejednemu maturzyście.

Matura 2021: przecieki z historii. Uwaga na oszustów!

W internecie nie brakuje nikczemnych spryciarzy, którzy postanowili dorobić się konkretnych pieniędzy na tegorocznych maturzystach. Możecie natrafić na linki zatytułowane np. "zobacz co będzie na maturze!" "wyciekły pytania z rozszerzonej historii"!. Ostrzegamy - w wielu przypadkach mamy do czynienia z oszustami, którzy podsyłają nam zainfekowane, szkodliwe pliki, lub też najzwyczajniej w świecie wymuszają przelanie konkretnej sumy pieniędzy. Opierajcie się na oficjalnych źródłach! Warto zaglądać na lokalne portale se.pl, gdzie codziennie publikujemy wartościowe materiały, dotyczące tegorocznej matury.

Matura 2021 ruszyła 4 maja. Jak podaje CKE, w tym roku do matury przystąpi koło 271 000 zdających. Wyniki pojawią się 5 lipca.

Matura 2021: arkusze CKE, odpowiedzi, pytania

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE