Matura 2021 z matematyki. Wymagania programowe

i

Autor: pixabay.com

Co można wnieść na maturę 2022 z matematyki? Lista przyborów i rzeczy, które wolno mieć przy sobie

Matura 2022 z matematyki już 5 maja. Uczniowie zastanawiają się, co można wnieść na maturę z matematyki, jakie przybory można mieć przy sobie. Podczas egzaminu z matematyki można mieć ze sobą w większości te same rzeczy, co na maturze z polskiego. Maturzyści mogą posiadać również dodatkowe przedmioty. Zobaczcie, co oprócz długopisu i kalkulatora można wnieść na maturę z matematyki podstawowej.

Matura 2022 matematyka: Co można wnieść na maturę?

CKE wyraźnie wskazuje, jakie przedmioty można wnieść ze sobą na egzamin dojrzałości. Należy pamiętać, że na maturze 2022 z matematyki kartę wzorów zapewnia szkoła, ale pozostałe przybory uczeń powinien przynieść sobie sam. Oprócz przyborów matematycznych, takich jak kalkulator, cyrkiel czy linijka, uczeń może mieć ze sobą na sali inne przedmioty:

  • dowód osobisty (niezbędny do zweryfikowania tożsamości przed wejściem na salę)
  • długopis
  • butelkę wody
  • kalkulator prosty

Zobacz koniecznie: Matura 2022: matematyka 5.05.2022. Wyciekły arkusze CKE i odpowiedzi z matematyki?! Kartka z rozwiązaniami hula na Twitterze [RELACJA NA ŻYWO]

Maturzyści mogą wnieść na egzamin butelkę wody - szkoły nie zapewniają napojów. Uczniowie muszą pamiętać, żeby nie wnosić na salę urządzeń elektronicznych, w tym telefonów komórkowych - w niektórych przypadkach może to skutkować nawet unieważnieniem egzaminu! Niedozwolone są także maskotki i inne przedmioty tzw. "na szczęście".

Odpowiedzi i arkusze CKE z matury 2021 z matematyki znajdziesz tutaj - sprawdź swoją wiedzę przed maturą 2022: Matura 2021 matematyka. Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE. Zadania, arkusze i odpowiedzi CKE matura 2021 matematyka poziom podstawowy

Co można wnieść na maturę 2022 z matematyki?

W galerii poniżej znajdziesz wszystkie dodatkowe przybory, które można wnieść na maturę 2022 z matematyki na poziomie podstawowym.

Matura 2022

Gwiazdy bez matury [Szymon Majewski, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21
Nasi Partnerzy polecają