Matura 2021 język angielski. Pierwsze komentarze. "Proste w ch**j". "Trochę zj***łam ze stresu"

2021-05-06 10:39
Matura 2021
Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Matura 2021

Matura 2021 język angielski. W czwartek 6 maja maturzyści przystąpili do egzaminu z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Abiturienci od samego rana żywo komentują to, co dzieje się wokół matury. Egzamin z języka obcego nowożytnego jest jednym z trzech obowiązkowych na maturze. Dlatego to, jakie były zadania na arkuszu i odpowiedzi interesuje każdego maturzystę. Czy egzamin z języka angielskiego był dla nich łatwy? Jakie są pierwsze komentarze po maturze 2021 z języka angielskiego? W sieci pojawiło się mnóstwo wpisów! Czytaj na se.pl.

Matura 2021 z języka angielskiego rozpocznie się 6 maja o godz. 9.00. Abiturienci już po wczorajszym teście z matematyki gorąco komentowali doniesienia na temat egzaminu z angielskiego m.in. szukając przecieków w Internecie. Nerwy towarzyszyły wszystkim abiturientom, bowiem jak wiadomo, egzamin z języka obcego nowożytnego na poziomie podstawowym jest obowiązkowy. Matura z języka angielskiego trwa 120 minut. Ale pierwsze komentarze na temat arkuszy egzaminacyjnych z pewnością pojawią się bardzo szybko.

Sprawdź to!

Matura 2021 język angielski: Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE. Zadania, arkusze i odpowiedzi CKE matura 2021 angielski poziom podstawowy [6.05.2021]

Matura 2021 język angielski. Zobacz pierwsze komentarze

Jakie są pierwsze reakcje po egzaminie maturalnym z języka angielskiego? Czy zadania na arkuszu egzaminacyjnym były łatwe czy trudne? Jak zawsze w mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo komentarzy. Większość maturzystów twierdzi, że egzamin z angielskiego był łatwy i są zadowoleni.

Czyta również: Matura 2021 język angielski: Odpowiedzi, pytania, arkusze CKE. Zadania, arkusze i odpowiedzi CKE matura 2021 angielski poziom podstawowy [6.05.2021]

- Powiem wam, że angielski był całkiem przyjemny. Bałam się tego całego wypracowania o firmie ale nawet poszło - napisała jedna z internautek. - Jakie prościutkie, jako pierwsza wyszłam z sali - wtóruje kolejna z maturzystek. - Ale proste w ch**j już skończyłam - chwali się kilkadziesiąt minut przed końcem czasu jedna z maturzystek.

- U mnie w rozmowie kwalifikacyjnej zaskoczyło mnie to,, że kazano mi mówić po francusku i grać w szachy, a jak u was? - skomentował temat pracy pisemnej jeden z użytkowników Twittera. - Pod te wypracowanie można było podpiąć k***a wszystko ja wziąłem coś z czym czuję się najlepiej czyli firma która robi gry komputerowe i EZ - napisał Ajronek.

- Czemu dali nam sprawdzian z gimnazjum na maturze?- zastanawia się Lufeson. - Wydaje mi się ze dobrze ten angielski wyszedł tylko ma tym blogu trochę zje**łam pewnie ze stresu, ale liczę na jakieś 80%+ - pisze z kolei użytkowniczka flipflops.

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Matura 2021 - najważniejsze informacje

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE