Krzysztof Zalewski

i

Autor: Marta Kacprzak Krzysztof Zalewski zagra na Kortowiadzie 2022.

Kortowiada 2022. Krzysztof Zalewski zagra w Olsztynie. Wkrótce nazwiska trzech kolejnych gwiazd

2022-03-29 12:00

Coraz mniej niewiadomych podczas Kortowiady 2022 w Olsztynie. Organizatorzy mają do ogłoszenia już tylko trzy gwiazdy. Wiadomo już, że swój koncert na juwenaliach UWM będzie mieć Zalewski. Kortowiada 2022 odbędzie się w dniach 1-4 czerwca.

Krzysztofa Zalewskiego Polska poznała dwadzieścia lat temu dzięki zwycięstwu w "Idolu". Po wydaniu debiutanckiej płyty zdecydował się na mniej oczywistą ścieżkę. Doświadczenie muzyczne zbierał, grając m.in. z zespołem Hey, Kasią Nosowską czy Muchami. W 2021 roku Krzysztof Zalewski dołączył do grona artystów zaproszonych do udziału w kultowym fomacie MTV Unplugged. Zalewski ma też za sobą występy aktorskie m.in. w filmach "Historia Roja" czy "Bo we mnie jest seks".

Kortowiada 2022. Kto zagra w Olsztynie?

Już tylko trzy gwiazdy zostały do ogłoszenia organizatorom Kortowiady 2022, która odbędzie się w dniach 1-4 czerwca. W czwartek (2 czerwca) zagrają: Baranovski, Happysad, Kwiat Jabłoni, Łydka Grubasa, a także artysta, którego nazwisko poznamy już wkrótce.

Znany jest już pełny skład, który wystąpi na juwenaliach w Olsztynie 3 czerwca. Na scenie pojawią się wtedy: Zalewski, Kaśka Sochacka, Enej, Kayah i Sokół. W sobotę (4 czerwca) na zakończenie Kortowiady 2022, zagrają: Vito Bambino, PRO8L3M, Tymek oraz dwie inne, nieogłoszone jeszcze, gwiazdy. Od 21 marca w sprzedaży są nie tylko karnety, ale i bilety jednodniowe na Kortowiadę 2022. Można je kupować internetowo.

Poza koncertami podczas olsztyńskich juwenaliów odbędzie się szereg imprez towarzyszących. Wydarzenia o charakterze artystycznym, sportowym i integracyjnym przygotowuje samorząd studencki. Na terenie Kortowa działał będzie też namiot Silent Party. Organizatorami Kortowiady są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany w tym zakresie przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ranking uczelni Perspektywy 2021. Najlepszy Uniwersytet Jagielloński. Spadek UWM w Olsztynie

Sonda
Czy wybierasz się na Kortowiadę 2022?
Kortowiada 2021. Enej na scenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE