Tomasz M. zamordował 11-letniego Sebastiana z Katowic. Ojciec bestii przerwał milczenie

i

Autor: Kaz / Mat. prywatne Tomasz M. zamordował 11-letniego Sebastiana z Katowic. Ojciec bestii przerwał milczenie / Zdjęcie ilustracyjne

Tomasz M. zamordował 11-letniego Sebastiana z Katowic. Ojciec bestii przerwał milczenie

2021-05-29 12:03

Tomasz M. popełnił zbrodnię, o której mówi obecnie niemal cała Polska. 41-letni optyk z Sosnowca zamordował 11-letniego Sebastiana z Katowic. Porwał chłopca i chciał zamurować na budowie swojego domu. Dziennikarzowi programu "Uwaga!", emitowanym w stacji TVN udało się dotrzeć do ojca Tomasza M., dla którego ta sytuacja również jest niesłychanym dramatem. Zobaczcie, co powiedział mężczyzna, swego czasu skrzywdzony przez własnego syna.

Tomasz M. zamordował Sebastiana z Katowic. Porwał go i udusił

Tomasz M. to 41-letni optyk z Sosnowca, którego zła sława obiegła całą Polskę. Ten człowiek zamordował 11-letniego Sebastiana z Katowic, niewinnego chłopca, który beztrosko spędzał czas na placu zabaw. Bestia przyznała się do zarzuconego mu czynu. Potworny dramat przeżywa teraz rodzina ofiary, która w sobotę (29.05.2021) towarzyszyła Sebusiowi w jego ostatniej drodze. Wsparcie przyjaciół, kolegów i wzruszające słowa księży nie są w stanie ukoić bólu. Warto jednak pamiętać, że katusze cierpią także najbliżsi mordercy, w tym jego ojciec, który przerwał milczenie i przekazał mocne słowa w rozmowie z dziennikarzem "Uwagi!", emitowanej na antenie TVN. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami!

Tak relacjonowaliśmy pogrzeb zamordowanego przez Tomasza M. Sebastiana z Katowic!

Tomasz M. zamordował Sebastiana z Katowic. Jego ojciec przerwał milczenie

Rodziny morderców i zwyrodnialców nierzadko spotykają się z linczem sąsiadów i znajomych. Warto pamiętać, że ojciec Tomasza M. również przeżywa dramat. Nie ukrywał tego w rozmowie z reporterem "Uwagi!". W 2013 oku on też został skrzywdzony przez syna, który "wykluczył" go z rodzinnego interesu - zakładu optycznego. - Mnie skrzywdził dla pieniędzy. Dlaczego skrzywdził te dzieci? Nie potrafię tego określić - mówił poruszony ojciec Tomasza M..

Czytaj też: Ostatnie słowa 11-letniego Sebastianka. Po nich Tomasz M. wpadł w szał i zamordował chłopca

- Nie wiem, czy powinienem go jeszcze nazywać swoim synem. Wyrzekać się własnego syna, nawet w takiej sytuacji to bardzo trudne - wyznał wstrząśnięty mężczyzna w rozmowie z reporterem "Uwagi!".

Tata Tomasza M. wyznał także podczas tej głośnej rozmowy, że z synem od dziecka były problemy. Wspominał kradzieże, włamania, których było całkiem sporo. - Zastanawiałem się nie raz, dlaczego mój syn poszedł taką drogą w życiu, ale jedyne, co wymyśliłem, to że to po prostu nie jest mój syn - wyznał z trudem ojciec mordercy.

Jest jeszcze co najmniej jeden wstrząsający wątek w tej arcytrudnej sprawie. W 2020 roku samobójstwo popełniła 13-letnia bratanica Tomasza M. - To są tylko moje domysły, ale nie sądzę, że wnuczka miała z nim jakikolwiek kontakt, ale niczego nie można wykluczyć. Oficjalnie ona popełniła samobójstwo, dla mnie to na zawsze będzie morderstwo, ponieważ ktoś ją doprowadził do tego, że ona stanęła na dachu i skoczyła - podkreślił rozmówca "Uwagi!".

Prokuratura ma wznowić zamknięte wcześniej śledztwo w sprawie śmierci dziewczynki. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie.

Tomasz M. i sprawa zamordowanego Sebastiana z Katowic:

41-latek najpierw porwał, a potem udusił małego Sebastiana! Wstrząsający mord w Sosnowcu