Skrzyszów. Kobieta UTOPIŁA SIĘ w zbiorniku retencyjnym. Była poszukiwana przez rodzinę

2020-06-10 12:38
Wypadek w Katowicach
Autor: Magdalena Witt-Ratowska

Niestety poszukiwania 62-letniej kobiety zakończyły się znalezieniem jej ciała w zbiorniku retencyjnym w Skrzyszowie. Od wtorku (9 czerwca) miała ona status zaginionej, po tym jak zaniepokojony syn zgłosił mundurowym, że jego matka nie wróciła do domu i nie ma z nią żadnego kontaktu. Policja wykluczyła udział osób trzecich w tej sprawie. 62-latka popełniła samobójstwo, lub utonęła w wyniku przypadkowego zdarzenia.

62-letnia kobieta była poszukiwana od wtorku, 9 czerwca, po tym jak zaniepokojony syn zgłosił policji, że dzień wcześniej jego matka wyszła z domu i do niego nie wróciła. Z kobietą nie było też żadnego kontaktu. Już kilka godzin później ciało zaginionej zostało znalezione na powierzchni zbiornika retencyjnego w Skrzyszowie. Kobieta zmarła w wyniku utonięcia.

Policja wykluczyła udział osób trzecich w tej tragedii. Okoliczności śmierci 62-latki cały czas są ustalane. Wiadomo, że kobieta albo sama targnęła się na własne życie, albo padła ofiarą nieszczęśliwszego wypadku, skutkującego utonięciem.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ!

Tak przejęli kokainę wartą 3 mld zł

PRZECZYTAJ TAKŻE: