Żabno. Oblał się benzyną i trzymał zapalniczkę w dłoni! Od STRASZNEJ ŚMIERCI dzielił go jeden ruch

2020-06-24 11:03 AT
Zapalniczka, zippo
Autor: lshman000/cc0/pixabay Żabno. Oblał się benzyną i trzymał zapalniczkę w dłoni! Od STRASZNEJ ŚMIERCI dzielił go jeden ruch

Jeden ruch od strasznej śmierci dzielił 41-letniego mężczyznę z podżabieńskiej miejscowości, który oblał się benzyną, a w dłoni trzymał zapalniczkę i groził popełnieniem samobójstwa. Od tego drastycznego pomysłu odwiedli go dwaj dzielnicowi z Żabna - asp. sztab. Mariusz Motyka oraz st. asp. Andrzej Mrówka. To oni, na prośbę żony desperata interweniowali w tej dramatycznej sprawie.

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 czerwca w podżabieńskiej miejscowości. Kobieta zaalarmowała policję, że jej 41-letni mąż wyszedł z domu zabierając ze sobą kanister z benzyną oraz zapalniczkę i zamierza targnąć się na własne życie. Interwencję w tej sprawie podjęli dwaj dzielnicowi z Żabna - asp. sztab. Mariusz Motyka, a także st. asp. Andrzej Mrówka.

Mundurowi najszybciej jak tylko mogli zjawili się na posesji desperata i wspólnie z jego żoną zaczęli go szukać.

41-latek ukrył się w pomieszczeniu gospodarczym. Gdy zauważył policjantów oblał się benzyną i trzymając zapalniczkę w dłoni groził, że się podpali. Funkcjonariusze rozpoczęli z nim rozmowę, odwodząc go od radykalnych kroków. Na szczęście po kilku minutach udało im się przekonać mężczyznę do rezygnacji z zamiaru popełnienia samobójstwa.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Medycy uznali, że 41-latek powinien zostać przetransportowany do szpitala.

 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express.

Dwóch braci odpowie za uprawę narkotyków

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: