Awantura pod sklepem w Janikowie. Wyładował agresję na niewinnym staruszku! Amfetamina w tle

2021-05-12 11:00
Awantura pod sklepem w Janikowie. Wyładował agresję na niewinnym staruszku! Amfetamina w tle
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Awantura pod sklepem w Janikowie. Wyładował agresję na niewinnym staruszku! Amfetamina w tle / Zdjęcie poglądowe

W minionym tygodniu policyjny patrol otrzymał zgłoszenie o awanturze przed sklepem w Janikowie. - Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy 27-letniego mężczyznę, który wyładował swoją agresję na starszym mężczyźnie, uszkodził jego samochód i miał zabronione środki - informuje nas w komunikacie asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Awantura pod sklepem w Janikowie. Wyładował agresję na niewinnym staruszku! Amfetamina w tle

Opisująca zdarzenie z Janikowa policjantka z Inowrocławia zakłada, że alkohol stanowczo zbyt mocno uderzył do głowy 27-letniemu mieszkańcowi Janikowa (woj. kujawsko-pomorskie). Kilka dni temu pojawił się on w rejonie jednego ze sklepów i wywołał awanturę z przypadkowym przechodniem. - Awanturnik nie tylko uderzył w niego, ale też w jego pojazd wybijając szybę - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Czytaj też: Jej ręce były we krwi, ona błagała o POMOC! Zdążyli w ostatniej chwili

- Patrol z janikowskiego komisariatu, który interweniował na miejscu zatrzymał agresywnego mężczyznę do wyjaśnienia. Podczas przeszukania policjanci ujawnili przy nim woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Tester wykazał, że to amfetamina. Dlatego 27-letni janikowianin trafił do aresztu - przekazuje asp. szt. Drobniecka.

W minioną niedzielę (9.05.2021) zatrzymany został przesłuchany. Wszystko wskazuje na to, że będzie musiał ponieść konsekwencje swojego agresywnego zachowania. - Kodeks karny za uszkodzenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Za posiadanie zaś środków narkotykowych do 3 lat - podsumowuje oficer prasowy KPP w Inowrocławia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Inowrocław i okolice na sygnale:

Piękny gest Damiana Janikowskiego. Wspiera personel medyczny w walce z koronawirusem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE