Zaatakował go TABORETEM i DRABINĄ! Dantejskie sceny w Inowrocławiu

2021-03-12 14:53
Zaatakował go TABORETEM i DRABINĄ! Dantejskie sceny w Inowrocławiu
Autor: CC Unsplash.com Zaatakował go TABORETEM i DRABINĄ! Dantejskie sceny w Inowrocławiu

Dantejskie sceny rozegrały się w jednym z mieszkań na terenie Inowrocławia. 23-latek zaatakował swojego znajomego, wykorzystując do tego celu... drabinę i taboret! Sprawca długo ukrywał się przed policjantami, ale w końcu wpadł. - Grozi mu nawet do 12 lat więzienia - informuje nas asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Zaatakował go TABORETEM i DRABINĄ! Dantejskie sceny w Inowrocławiu

W minioną środę (10.03.2021) policjanci z Inowrocławia zanotowali przełom w swoim śledztwie, które ciągnęło się od grudnia 2020 roku. Wówczas, w jednym z mieszkań na terenie Inowrocławia mężczyzna zaatakował znajomego. Użył do tego przedmiotów, których zazwyczaj nie spotyka się przy takich sprawach. - Pobił go taboretem, a nawet drabiną, powodując obrażenia ciała. Napastnik zabrał jego portfel z pieniędzmi i uciekł - informuje nas asp. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Przeczytaj także: Dramatyczna policyjna eskorta w Toruniu. Kobieta zaczęła RODZIĆ! Zobacz NAGRANIE

- Powiadomieni o przestępstwie policjanci usiłowali namierzyć mężczyznę, ale ten przez pewien czas skutecznie się ukrywał. Jak łatwo się domyślić, była to tylko kwestia czasu i kryminalni trafili na jego trop. Policjanci namierzyli miejsce pobytu mężczyzny i zaskoczonego zatrzymali w jednym z mieszkań. Zebrane przez kryminalnych dowody przedstawione zostały oskarżycielowi i w sądzie - wyjaśnia asp. szt. Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Materiał, o którym mowa wyżej dał funkcjonariuszom pretekst, by wystąpić o jego tymczasowe aresztowanie. - Sąd przychylił się i 23-latek trafił na 3 miesiące za kraty. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat więzienia - podsumowuje policjantka z Inowrocławia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Inowrocław na sygnale - tak policja walczy z przestępcami

Rozbój na stacji paliw w Kębłowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE