Matura 2021 z geografii. Sprawdź, czy zdasz! Szybka powtórka przed maturą - ile punktów uzbierasz?

2021-05-12 16:21
QUIZ. Maturalna powtórka z geografii. Jeśli rozwiążesz ten test, maturę zdasz bez problemu
Autor: se.pl QUIZ. Maturalna powtórka z geografii. Jeśli rozwiążesz ten test, maturę zdasz bez problemu

Matura 2021 z geografii rozszerzonej już 13 maja 2021. To już ostatnie chwile na powtórkę przed maturą. Uczniowie, którzy zdecydowali się na zdawanie egzaminu z geografii przystąpią do testu w czwartek, 13 maja o godz. 9.00. Ten przedmiot jest bardzo popularny wśród maturzystów, wybrał go co piąty uczeń przystępujący do egzaminu dojrzałości. W ramach powtórki materiału proponujemy rozwiązanie naszego quizu z geografii na podstawie zadań z arkusza CKE. Jeśli sobie z nim poradzisz, to maturę 2021 zdasz bez problemu.

Matura 2021: geografia poziom rozszerzony

Matura 2021 z geografii rozszerzonej rozpocznie się 13 maja o godz. 9. Co znajdzie się w arkuszach CKE? Czy matura z geografii będzie trudna? Tego dowiemy się już wkrótce. Zanim jednak maturzyści przystąpią do egzaminu z geografii, mają jeszcze ostatnie chwile na przygotowania i powtórki materiału. Warto w tym celu przećwiczyć sobie zadania z arkuszy CKE z matury z geografii rozszerzonej z poprzednich lat i sprawdzić, czy zaznaczyłoby się poprawne odpowiedzi. Zachęcamy też do rozwiązania naszego quizu, w którym można sprawdzić swoją wiedzę przed maturą z geografii.

Przeczytaj koniecznie: Matura 2021 geografia. Przecieki. Tych zadań nie będzie na maturze z geografii [LISTA] 

Matura 2021. Sprawdź, czy zdasz maturę z geografii

W ramach przygotowań do matury z geografii rozwiąż nasz quiz poniżej i sprawdź, jak ci poszło. Składa się on z dziesięciu pytań, na które jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź. Jeśli zdobędziesz maksymalną liczbę punktów, możesz spać spokojnie przed egzaminem. Powodzenia!

Matura 2021 geografia: odpowiedzi i arkusze CKE

Arkusz CKE i odpowiedzi do matury 2021 z geografii na poziomie rozszerzonym opublikujemy na se.pl po zakończeniu egzaminu. Na początku opublikowane zostaną sugerowane odpowiedzi, a na oficjalne odpowiedzi CKE przyjdzie trochę poczekać. Odpowiedzi i arkusze CKE będą dostępne w tym artykule po zakończeniu egzaminu: Matura 2021. Geografia rozszerzona: odpowiedzi i arkusze CKE z matury 13 maja 2021W ramach powtórki przed maturą z geografii warto przejrzeć sobie także arkusze CKE z matury z poprzednich lat. Przykładowy arkusz znajdziecie w naszej galerii poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Matura 2021: Geografia rozszerzona. Śledź naszą relację na żywo!

Matura 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE