O.S.T.R.

i

Autor: Karolina Kiraga O.S.T.R. wśród gwiazd Kortowiady 2022. W Olsztynie raper zagra 2 czerwca.

Fani hip-hopu w Olsztynie będą w siódmym niebie! Legendarny raper zagra na Kortowiadzie

2022-04-05 12:00

Lista gwiazd Kortowiady 2022 z pewnością ucieszy fanów hip-hopu w Olsztynie. Jedną z ostatnich gwiazd, którą ogłosili organizatorzy juwenaliów UWM, jest legenda tego gatunku muzycznego w Polsce. 2 czerwca na kortowskiej plaży swój koncert będzie mieć O.S.T.R. Na liście koncertów tegorocznej Kortowiady zostają już tylko dwie niewiadome.

O.S.T.R. to artysta, którego znają nie tylko fani hip-hopu w Polsce. Legendarny już raper, który ma na swoim koncie aż 25 albumów, będzie jedną z gwiazd Kortowiady 2022. Juwenalia UWM odbędą się w dniach 1-4 czerwca w Olsztynie. Fani hip-hopu w stolicy Warmii i Mazur mogą być zadowoleni, ponieważ na kortowskiej plaży podczas Kortowiady wystąpią także Sokół oraz PRO8L3M. O.S.T.R. swój koncert zagra 2 czerwca. Oprócz niego tego dnia na olsztyńskiej scenie wystąpią również: Baranovski, Happysad, Kwiat Jabłoni i Łydka Grubasa.

Dzień później Kortowiadę swoimi występami uświetnią: Kaśka Sochacka, Zalewski, Enej, Kayah i Sokół. W sobotę (4 czerwca), ostatniego dnia Kortowiady 2022, zagrają: PRO8L3M, Vito Bambino, Tymek oraz dwie inne gwiazdy, których personalia zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach. Bilety na Kortowiadę 2022 można kupować za pośrednictwem serwisu internetowego.

Poza 15 koncertami na scenie głównej organizatorzy 61. edycji Kortowiady (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego – oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM) przygotowują szereg imprez towarzyszących. Nie zabraknie m.in. tradycyjnej parady studentów czy Silent Party.

PRZECZYTAJ TAKŻE: "Szubienice" zostaną w Olsztynie? Zaskakujący pomysł urzędników

Sonda
Te gwiazdy zagrają na Kortowiadzie 2 czerwca. Na kogo czekasz najbardziej?
Kortowiada 2021. Enej na scenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE