Koronawirus na Śląsku: W regionie stworzą szpital polowy! Gdzie będą leczyć chorych?

2020-10-19 9:56 Bartosz Wojsa
Koronawirus na Śląsku: W regionie stworzą szpital polowy! Gdzie będą leczyć chorych?
Autor: Arc. 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej / Zdjęcie ilustracyjne Koronawirus na Śląsku: W regionie stworzą szpital polowy! Gdzie będą leczyć chorych?

Stadion Śląski, Spodek, a może Międzynarodowe Centrum Kongresowe? Spekulacji na temat tego, gdzie powstanie szpital polowy w województwie śląskim, jest sporo. Jedno jest pewne: miejsce, w którym będą leczyć chorych, powstanie w województwie śląskim! Władze zmusiła do tego sytuacja związana z pandemią koronawirusa i brakiem miejsc w miejskich szpitalach.

Oprócz Stadionu Narodowego w Warszawie, szpital polowy powstanie także w województwie śląskim! To już pewne. Gdzie będą leczyć chorych? Spekulacji jest sporo. Komentujący wyliczają różne możliwości, w tym Stadion Śląski w Chorzowie, Międzynarodowe Centrum Kongresowe lub Spodek w Katowicach. Na razie w kwestii miejsca przedstawiciele województwa śląskiego milczą. Wkrótce ma pojawić się informacja dotycząca tego, gdzie powstanie szpital polowy w Śląskiem. Wszystko spowodowane jest sytuacją związaną z pandemią koronawirusa i brakiem miejsc w szpitalach miejskich. Będziemy Państwa informować na bieżąco. 

Kościół Zdrowego Ciała. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 135