Opel dachował na krętej drodze w Ryglicach. W środku zakleszczony, pijany mężczyzna [ZDJĘCIA]

2020-05-14 13:39 AT

W gminie Ryglice na pograniczu Zalasowej oraz Woli Lubeckiej dachował opel zafira. Po dotarciu na miejsce służby zastały tam dwóch pijanych mężczyzn. Jeden z nich został zakleszczony w pojeździe i nie mógł o własnych siłach opuścić samochodu. W zdarzeniu mogły uczestniczyć jeszcze inne osoby. Policja sprawdza, kto siedział za kółkiem opla w momencie wypadku.

W środę, 13 maja około godz. 3.00 na ranem samochód osobowy opel zafira dachował na krętej drodze znajdującej się na pograniczu dwóch miejscowości: Zalasowej oraz Woli Lubeckiej, należących do gminy Ryglice. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ratownicy zastali dwóch mężczyzn. Jeden z nich został zakleszczony wewnątrz pojazdu i trzeba było uwalniać go przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Obaj mężczyźni byli pijani. 24-latek "wydmuchał" ponad 2 promile, a 47-latek prawie 1,5 promila.

Policjanci podejrzewają, że w wypadku brały udział jeszcze inne osoby. Obecnie trwa ich poszukiwanie oraz próba ustalenia kto siedział za kółkiem opla i doprowadził do dachowania maszyny.

16-latka pobita i porwana przez rodzinę swojego chłopaka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: