Starszy mężczyzna przestał oddychać. Tarnowscy policjanci uratowali mu życie!

2020-06-18 9:37 AT
Starszy mężczyzna przestał oddychać. Tarnowscy policjanci uratowali mu życie!
Autor: KMP Tarnów Natychmiastowa reakcja dwójki tarnowskich policjantów ocaliła starszego mężczyznę

Skuteczna interwencja dwójki tarnowskich policjantów uratowała życie 80-letniemu mężczyźnie, który podróżując samochodem ze swoją wnuczką nagle przestał oddychać. Kobiecie wydawało się nawet, że jej dziadek już nie żyje i spanikowana poprosiła o pomoc napotkany patrol. Na szczęście akcja reanimacyjna przyniosła pożądany skutek, a senior odzyskał funkcje życiowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 16 czerwca wieczorem na ulicy Marii Dąbrowskiej w Tarnowie. Do napotkanego patrolu policji podbiegła spanikowana kobieta twierdząc, że jej 80-letni dziadek zmarł podczas podróży samochodem. Mundurowi zareagowali natychmiast. Aspirant Grzegorz Wieczorek podbiegł do mężczyzny, zorientował się że rzeczywiście nie przejawia on funkcji życiowych, ale podjął akcję reanimacyjną. W tym czasie posterunkowa Paulina Kukułka wezwała pogotowie ratunkowe. 

Do czasu przyjazdu karetki senior był nieustannie podtrzymywany przy życiu przez policjanta, a przybyli na miejsce ratownicy medyczni w akcji reanimacyjnej użyli dodatkowo defibrylatora i adrenaliny. 80-latkowi udało się przywrócić funkcje życiowe i został on przewieziony do szpitala. 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express.

Ojciec chce nam zabrać Agusię

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: