Tarnów. Mężczyzna zasnął w toalecie. Na pomoc wezwano strażaków

2020-07-23 14:12 Adrian Teliszewski
Tarnów. Mężczyzna zasnął w toalecie. Na pomoc wezwano strażaków
Autor: KMP Tarnów Tarnów. Mężczyzna zasnął w toalecie. Na pomoc wezwano strażaków

Nie lada zamieszania narobił mężczyzna, który zasnął w miejskiej toalecie na ulicy Brodzińskiego w Tarnowie. Kobieta, która chciała skorzystać z obiektu, po otwarciu drzwi zastała leżącego na podłodze człowieka i myśląc, że coś mu się stało zaalarmowała służby. Pomoc medyczna okazała się niepotrzebna, a mężczyzna za swoje zachowanie został ukarany mandatem.

W środę, 22 lipca w centrum Tarnowa doszło do nietypowej interwencji służb. Kobieta, która chciała skorzystać z miejskiej toalety na ulicy Brodzińskiego zastała tam leżącego na podłodze mężczyznę. Przerażona, że coś mu się stało zadzwoniła na pomoc. Przy okazji zatrzasnęła drzwi, przez co nie można było ich ponownie otworzyć. 

Na miejsce dotarli strażacy i udało im się pokonać zablokowane drzwi. Mężczyzna, który znajdował się w środku nie wymagał pomocy medycznej. Uznał po prostu, że publiczna toaleta będzie świetnym miejscem na odpoczynek po ciężkim dniu. Za uniemożliwianie innym korzystania z obiektu publicznego został ukarany mandatem w wysokości 100 złotych. 

Widać kości na cmentarzu w Płoninie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: