Tarnów. Zwłoki mężczyzny znalezione w Wątoku! Trwa ich identyfikacja

2020-07-01 13:56 Adrian Teliszewski
Tarnów. Zwłoki mężczyzny znalezione w Wątoku! Trwa ich identyfikacja
Autor: Adrian Teliszewski Tarnów. Zwłoki mężczyzny znalezione w Wątoku! Trwa ich identyfikacja

Rano w środę, 1 lipca w potoku Wątok znaleziono zwłoki mężczyzny w wieku ok. 50 lat o nieustalonej jeszcze tożsamości. Dojrzał je w pobliżu tarnowskiego sądu przypadkowy spacerowicz, a o makabrycznym znalezisku zaalarmował służby. Ciało z Wątoku wydobyli na brzeg strażacy, trwa jego identyfikacja. Śledczy pod nadzorem prokuratury pracują nad wyjaśnieniem przyczyn oraz okoliczności śmierci mężczyzny.

Do makabrycznego odkrycia w Tarnowie doszło w środę 1 lipca, około godz. 9.00. Przypadkowy spacerowicz dojrzał w potoku Wątok ludzkie zwłoki. Znajdowały się one w pobliżu kładki na ulicy Dąbrowskiego, nieopodal tarnowskiego sądu. Informację o makabrycznym znalezisku potwierdziła nam asp. szt. Olga Lesińska-Żabińska z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Obecnie nie jest jeszcze znana tożsamość nieżyjącej osoby, wiadomo tylko, że odkryte ciało należało do mężczyzny w wieku ok. 50 lat. Na prośbę policji wyłowieniem zwłok zajęli się strażacy. Zostały one zabezpieczone i będą poddane badaniu sekcyjnemu. 

Śledczy pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności oraz przyczyny śmierci mężczyzny. Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie, obecnie nie ma żadnych poszlak wskazujących na udział osób trzecich w tej tragedii.

Tragedia w Koszalinie. Rodzeństwo wypadło z 9. piętra! Dzieci zginęły na miejscu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: