Rozpoznajesz tę parę? Ważny komunikat policji z Inowrocławia [ZDJĘCIA]

2021-04-16 12:13
Ta para jest poszukiwana przez policję z Inowrocławia. Rozpoznajesz ich?
Autor: KPP w Inowrocławiu Ta para jest poszukiwana przez policję z Inowrocławia. Rozpoznajesz ich?

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu kierują prośbę o pomoc w identyfikacji osób, które są uwiecznione na zdjęciach. - O kontrakt z funkcjonariuszami proszone są osoby, które rozpoznają kobietę i mężczyznę, którzy mogą mieć związek z kradzieżami - apeluje w komunikacie prasowym asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

Rozpoznajesz tę parę? Ważny komunikat policji z Inowrocławia [ZDJĘCIA]

Ważny apel funkcjonariuszy z regionu. Policjanci z Inowrocławia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do których doszło dwukrotnie w lutym w sklepie odzieżowym na terenie inowrocławskiej galerii handlowej. Kobieta i mężczyzna, jak wynika z ustaleń, działali razem. Dokonali kradzieży odzieży zarówno damskiej, jak i męskiej. - Kobieta podczas pobytu w sklepie była ubrana w pikowaną kurtkę, spodnie i buty, wszystko koloru czarnego. Miała długie włosy spięte w kok. Innego dnia miała na sobie płaszcz rozpinany na zamek koloru czarnego, czarne buty, również czarną koszulkę z białym napisem na klatce piersiowej. Mężczyzna był ubrany w czarne sportowe buty, jeansowe jasne spodnie, ciemną kurtkę zapinaną na zamek. Kolejnego dnia miał kurtkę zimową z kapturem oraz futerkiem wokół niego, czarną bluzę - wyjaśnia asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami! Przyjrzyjcie się potencjalnym sprawcom!

Czytaj też: Inowrocław: dramat rozegrał się w Wielkanoc. Poleciała KREW, a desperat ZABARYKADOWAŁ się w mieszkaniu!

- Osoby, które rozpoznają kobietę i mężczyznę i mogą pomóc w ich identyfikacji proszone są o kontakt osobisty z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu przy ul. Toruńskiej 13-15 lub telefonicznie pod numerem 47 75 283 26 lub 47 75 283 39. Można też w tej sprawie dzwonić przez całą dobę na dyżurkę pod numerem telefonu 47 75 282 10 powołując się na sprawę L.dz. KR – 715/21 - apeluje policjantka z Inowrocławia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Inowrocław na sygnale:

Próbowali się włamać do samochodu. Szuka ich policja z Torunia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE