Doda pokazała pupę na plaży! Rewelacyjne kadry seksownej wokalistki

2021-05-16 19:38 vip
Doda
Autor: AKPA Doda

Dorota Doda Rabczewska to jedna z najsłynniejszych polskich piosenkarek. Artystka słynie nie tylko ze swojego mocnego głosu, kilku kontrowersji czy wyrazistego charakteru. Uwagę przyciąga także ciało Dody, które raz zobaczone na długo pozostaje w pamięci. Nie wierzycie? Dowody prezentujemy niżej! Doda pokazała pupę na plaży! Rewelacyjne kadry seksownej wokalistki, których nie możecie przegapić.

Doda doskonale wie jak przyciągnąć uwagę internautów. Zaczaruje nawet najbardziej niesfornego hejtera! Wystarczy, że użyje uroku osobistego, który bije od charakternej piosenkarki na kilometr. Tym razem Dorota Rabczewska postawiła na krótki filmik z gorących wakacji. Temperatura rośnie od samego patrzenia, bo Doda ma na sobie tylko bikini. Mocno wycięty dół od stroju kąpielowego i jej zgrabne ciało przyciągają wzrok. Wokalistka postanowiła oznajmić obserwatorom: "Zobaczymy jak wygląda morze, bo tutaj wygląda inaczej". Po tym zdaniu zaczęła biec niczym w "Słonecznym Patrolu" i wskoczyła w morskie fale. Zobaczcie sami na poniższym wideo.

Tak zmieniała się Doda

Eurowizja 2021 w pigułce:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze