Eurowizja 2021: Amerykański raper Flo Rida zaśpiewał w barwach San Marino. To zgodne z regulaminem?

2021-05-20 21:09
Eurowizja 2021: Amerykański raper Flo Rida zaśpiewał w barwach San Marino. To zgodne z regulaminem?
Autor: Instagram Eurowizja 2021: Amerykański raper Flo Rida zaśpiewał w barwach San Marino. To zgodne z regulaminem?

Eurowizja 2021 - drugi pólfinał pełen niespodzianek. Kilka dni temu na jaw wyszła informacja o tym, że Senhit reprezentująca podczas konkursu San Marino, zaprosiła do współpracy amerykańskiero rapera o pseudonimie Flo Rida. Autor wielkich hitów takich jak "Whistle", "Good Feeling" czy "Low" pojawił się u boku Senhit Zadik na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Flo Rida pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, urodził się na Florydzie. Co robi na Eurowizji 2021 i czy to zgodne z regulaminem?

Podczas czwartkowego drugiego półfinału Eurowizji 2021 na scenie u boku Senhit Zadik z San Marino pojawił się Flo Rida. Amerykański raper wystąpił z nią na scenie w Rotterdamie, gdzie zaśpiewali utwór "Adrenalina". Jak Flo Rida znalazł się na scenie w Holandii i czy to zgodne z regulaminem? Okazuje się, że reprezentantka San Marino tworząc utwór "Adrenalina" wyczuła, że czegoś w nim brakuje. Skontaktowano się więc z amerykańskimi producentami, jak pisze strona eurowizja.org: "Jednym z nich był właśnie Flo Rida. Jak sama mówi, nie tylko pozytywnie i miło zareagował na zaproszenie do udziału w projekcie, ale też dopisał i dograł kilka wersów od siebie". Kilka miesięcy temu było jednak tajemnicą, że Senhit wystąpi w towarzystwie rapera. Ogłosiła to kilka dni temu na swoim Instagramie. Był to długo skrywany sekret: "Trzymanie tego w sekrecie przez tak długo nie było łatwe, ale teraz jesteśmy gotowi żeby roznieść eurowizyjną scenę" - napisała artystka pod jednym z postów.

Eurowizja 2021: Amerykański raper Flo Rida zaśpiewał w barwach San Marino. To zgodne z regulaminem?

"To świetne uczucie wrócić do Europy po tak długim czasie. Jestem ogromnie wdzięczny, że będę mógł ponownie tu wystąpić i to jeszcze na największej scenie świata" - powiedział Flo Rida. Kraj San Marino reprezentuje Senhit, jednak gościnny występ amerykańskiego artysty nie kłóci się z zasadami. Wielu zastanawia się na pewno, kim jest Flo Rida? Wyjaśniamy!

Kim jest Flo Rida występujący z San Marino na Eurowizji 2021?

Flo Rida to jeden z najsłynniejszych raperów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych. Urodził się na Florydzie. Największą popularność przyniósł mu singel "Low" z jego pierwszego albumu studyjnego Mail on Sunday. Singiel znajdował się na szczycie list m.in. w Australii, Irlandii, Kanadzie i Nowej Zelandii. Inne znane utwory Flo Ridy to "Whistle", "Good Feeling" czy "Club Can't Handle Me".

Eurowizja 2021. Oto zwycięzcy pierwszego półfinału

Quiz. Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

Pytanie 1 z 10
Jaki sport w młodości trenował Brzozowski?

Eurowizja 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE