Eurowizja 2021. Kurski o Brzozowskim: Mówi o wielkiej niesprawiedliwości podaje liczby

2021-05-21 10:13
Jacek Kurski, Rafał Brzozowski
Autor: Marek kudelski/SUPER EXPRESS, EBU/Andres Putting Jacek Kurski, Rafał Brzozowski

Eurowizja 2021 trwa. Za nami pierwszy i drugi półfinał konkursu. W czwartek na scenie a hali Ahoy w Rotterdamie wystąpił Rafał Brzozowski z utworem "The Ride". Niestety, mimo, że dał z siebie wszystko, polski reprezentant na Eurowizję 2021 nie przeszedł do finału. Sytuację skomentował Prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski. Tak pisał o występie Rafała Brzozowskiego: "To był jeden z najlepszych występów". Zgadzacie się z nim? Poznajcie pełną treść wypowiedzi Kurskiego.

Rafał Brzozowski wystąpił w hali Ahoy w holenderskim Rotterdamie. Zaśpiewał "The Ride", a choreografią zajęli się tancerze z grupy "Volt" wraz z Agustinem Egurrolą. Na scenie Ahoy Areny widzowie zobaczyli łącznie 17 krajów, które zawalczyły o awans do finału Eurowizji 2021 (22 maja 2021 roku, 21:00 TVP1). Pełną listę finalistów możecie znaleźć tutaj: Eurowizja 2021 - wyniki po drugim półfinale. Pełna lista finalistów Polski reprezentant spotkał się pierwotnie z dużą falą hejtu, co po oficjalnym występie minęło i większość opinii w sieci nie jest krytyczna, jak mogłoby się wydawać. Swoje zdanie wyraził też Jacek Kurski, który ocenił występ Brzozowskiego na Eurowizji 2021 jako "jeden z najlepszych". Dodał też szczegóły na temat oglądalności. Drugi półfinał Eurowizji 2021 oglądały miliony widzów!

Jacek Kurski o występie Rafała Brzozowskiego. Eurowizja 2021

Rafał, to był jeden z najlepszych występów Eurowizji 2021. Z serca ci dziękuję. Dałeś sobie radę z niesprawiedliwym hejtem. Z podziwem obserwowałem, jak wspierają cię znajomi z branży. Takiego wzajemnego wsparcia w świecie polskiego show-biznesu dawno nie było. To dobry znak - napisał Prezes TVP na Twitterze. Dodał też, że show oglądało 4 miliony widzów: 4 miliony widzów Telewizji Polskiej, którzy obejrzeli twój [Rafał Brzozowski] energetyczny show, nie mogło się mylić. Dziękuję też całej twojej ekipie z Agustinem Egurrolą na czele. Do zobaczenia w Polsce już wkrótce na koncercie - hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka w opolskim amfiteatrze.

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału

Quiz. Eurowizja 2021. Co wiesz o polskim reprezentancie Rafale Brzozowskim?

Pytanie 1 z 10
Jaki sport w młodości trenował Brzozowski?

Eurowizja 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE