Eurowizja 2021. Zasady głosowania krok po kroku. Jak oddać głos na swojego ulubieńca?

2021-05-22 21:11
Eurowizja 2021 logo
Autor: eurovision.tv aktualne logo Eurovision 2021 Eurowizja

Dziś finał Eurowizji 2021. Dowiemy się, kto zostanie zwycięzcą 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Poznajcie zasady głosowania podczas finału Eurowizji krok po kroku. Jak oddać głos na swojego ulubieńca? Zasady są proste. Jeśli chcecie pomóc swojemu faworytowi będą potrzebne Wam telefony. Wyjaśniamy, co dokładnie należy zrobić i jaki numer wybrać, aby oddać właściwy głos. Eurowizja 2021 dobiega końca. To ostatnia okazja, aby współuczestniczyć w tym wydarzeniu.

22 maja od godz. 21:00 można śledzić relację na żywo z finału Eurowizji 2021. Zapraszamy na stronę SE.pl - tam znajdziecie najciekawsze wiadomości o przebiegu finału i całego Konkursu. To był bardzo intensywny czas. Rafał Brzozowski niestety nie awansował do finału Eurowizji. Jego piosenka "The Ride" nie przypadła do gustu Europie. Jednak wokalista nie załamał się i wyjawił "Super Expressowi", co zamierza robić po przyjeździe do Polski. Gdzie odpocznie po emocjach związanych z Konkursem? Wiemy, gdzie go można spotkać. Odpowiedź tutaj.  

Eurowizja 2021. Zasady głosowania

Jak głosować na swoich faworytów? Odpowiedź jest prosta! Podczas finału każdy może wziąć do ręki telefon i wysłać wiadomość SMS lub wejść do aplikacji, w której wybieramy naszych ulubieńców. Uwaga! Głosowanie będzie dostępne dopiero po zakończeniu wszystkich występów. Na ekranach pojawi się specjalny numer telefony, pod który widzowie z Polski będą mogli wysłać wiadomość (numer 73555, koszt 3,69 z VAT). W treści wpisujemy numer naszego ulubionego finalisty i gotowe. Należy pamiętać, że z jednego numeru można wysłać maksymalnie 20 SMS-ów. Numery artystów wyświetlane są na ekranie. 

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału
Sonda
Czy Rafał Brzozowski ma szansę przejść do finału Eurowizji 2021?

Więcej o Eurowizja 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE