Eurowizja 2021: Alicja Szemplińska nie będzie kibicować Rafałowi Brzozowskiemu. Zobaczcie, co powiedziała o jego piosence

2021-05-20 19:03
Alicja Szemplińska i Rafał Brzozowski
Autor: AKPA Alicja Szemplińska i Rafał Brzozowski

Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020. Po przesunięciu terminu konkursu o rok, niespodziewanie TVP zmieniło decyzję i ostatecznie reprezentować nas będzie Rafał Brzozowski, który dziś wieczorem zaśpiewa swoją piosenkę "The Ride". Tymczasem Alicja Szemplińska wyznała, komu kibicuje na Eurowizji 2021 i nie jest to reprezentant Polski. Piosenka "The Ride" także jej się nie spodobała, zobaczcie, co o niej powiedziała!

- Przygotowałam nową piosenkę. Wyraziłam gotowość. Większość krajów zdecydowała się wysłać tego samego reprezentanta. Najlepszym słowem określającym tę sytuację będzie "rozczarowanie". Wiadomo było smutno i nigdy nie będzie mi to obojętne. Jednak nie mam czasu się tym zamartwiać. Skupiam się na swoich rzeczach - powiedziała Pomponikowi Alicja Szemplińska.

W rozmowie z portalem piosenkarka przyznała, że zamierza dziś obejrzeć dzisiejszy półfinał Eurowizji z występem Rafała. Dziennikarz zapytał ją o szansę Brzozowskiego na wygranie Eurowizji 2021. 

- Piosenka "The Ride" nie jest w moim klimacie. Natomiast zahacza o starodawny klimat, co ja bardzo lubię i wykorzystuję w swoich piosenkach. Słyszałam ją kilka razy. Może włączyłabym ją nad ranem na imprezie, bo wtedy robi się różne rzeczy. Jest to niezaprzeczalnie taneczny utwór - powiedziała dyplomatycznie Alicja Szemplińska.

Ponadto piosenkarka zdradziła, że będzie kibicować Irlandii, która jej zdaniem jest zdecydowanym faworytem.

Eurowizja 2021. Oto zwycięzcy pierwszego półfinału

Więcej o Eurowizji 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE