Eurowizja 2021: Alicja Szemplińska nie będzie kibicować Rafałowi Brzozowskiemu. Zobaczcie, co powiedziała o jego piosence

2021-05-20 19:03
Alicja Szemplińska i Rafał Brzozowski
Autor: AKPA Alicja Szemplińska i Rafał Brzozowski

Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020. Po przesunięciu terminu konkursu o rok, niespodziewanie TVP zmieniło decyzję i ostatecznie reprezentować nas będzie Rafał Brzozowski, który dziś wieczorem zaśpiewa swoją piosenkę "The Ride". Tymczasem Alicja Szemplińska wyznała, komu kibicuje na Eurowizji 2021 i nie jest to reprezentant Polski. Piosenka "The Ride" także jej się nie spodobała, zobaczcie, co o niej powiedziała!

- Przygotowałam nową piosenkę. Wyraziłam gotowość. Większość krajów zdecydowała się wysłać tego samego reprezentanta. Najlepszym słowem określającym tę sytuację będzie "rozczarowanie". Wiadomo było smutno i nigdy nie będzie mi to obojętne. Jednak nie mam czasu się tym zamartwiać. Skupiam się na swoich rzeczach - powiedziała Pomponikowi Alicja Szemplińska.

W rozmowie z portalem piosenkarka przyznała, że zamierza dziś obejrzeć dzisiejszy półfinał Eurowizji z występem Rafała. Dziennikarz zapytał ją o szansę Brzozowskiego na wygranie Eurowizji 2021. 

- Piosenka "The Ride" nie jest w moim klimacie. Natomiast zahacza o starodawny klimat, co ja bardzo lubię i wykorzystuję w swoich piosenkach. Słyszałam ją kilka razy. Może włączyłabym ją nad ranem na imprezie, bo wtedy robi się różne rzeczy. Jest to niezaprzeczalnie taneczny utwór - powiedziała dyplomatycznie Alicja Szemplińska.

Ponadto piosenkarka zdradziła, że będzie kibicować Irlandii, która jej zdaniem jest zdecydowanym faworytem.

Eurowizja 2021. Oto zwycięzcy pierwszego półfinału

Więcej o Eurowizji 2021:

Sonda
Czy Rafał Brzozowski ma szansę przejść do finału Eurowizji 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE