Eurowizja 2021. Wpadka San Marino. Wyskakujące piersi wokalistki [ZDJĘCIE]

2021-05-20 23:01
Eurowizja 2021. Wpadka San Marino. Wyskakujące piersi wokalistki
Autor: Screen Transmisja TVP. Eurowizja 2021 Eurowizja 2021. Wpadka San Marino. Wyskakujące piersi wokalistki

Podczas drugiego półfinału Eurowizji 2021 doszło do wpadki w wykonaniu wokalistki reprezentującej San Marino. Piosenkarka rozpoczynała konkurencję. Wystąpiła u boku znanego amerykańskiego rapera. Dała popis śpiewu i tańca. Była jak wulkan energii! Jej kreacja wywołała spore poruszenie. Jednak nie do końca zapanowała nad swoim ciałem, a szczególnie nad biustem. Widzowie zobaczyli na żywo, jak przez przypadek obnażyła swoje piersi. Poznaj szczegóły. Jak przebiegł jej występ na Eurowizji 2021? Kim jest Senhit, która zaprosiła do występu wielką gwiazdę?

Reprezentantka San Marino zaprezentowała się jako pierwsza w drugim półfinale Eurowizji 2021. Senhit wykonała utwór pt. "Adrenalina". Zaprosiła do współpracy amerykańskiego rapera o pseudonimie Flo Rida. Autor wielkich hitów takich jak "Whistle", "Good Feeling" czy "Low". Jak to możliwe, że raper mógł wziąć udział w Konkursie? Wyjaśniamy to tutaj: Amerykański raper Flo Rida zaśpiewał w barwach San Marino. To zgodne z regulaminem? Senhit to Włoszka erytrejskiego pochodzenia. Ma 40 lat, wcześniej występowała na scenie pod pseudonimem Senit. Wokalistka zaskoczyła fanów Eurowizji, kiedy pojawiła się na wspólnej scenie z Rafałem Brzozowskim w programie "Jaka to melodia?". Podczas występu na żywo w drugim półfinale razem z Flo Ridą porwała publiczność. Zaprezentowała nie tylko śpiew, ale i energetyczny taniec. Gwiazda włożyła sporo wysiłku w to, aby zostać zauważona. I rzeczywiście jej występ przejdzie do historii. Wokalistka przypadkowo odsłoniła więcej ciała. Widzowie mogli zaobserwować wypadające piersi wokalistki. Zdjęcie poniżej. 

Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego. Jak sobie poradził?

ZOBACZ: Eurowizja 2021 - drugi półfinał. Dania z DISCO POLO?! Tego jeszcze nie było! [RELACJA NA ŻYWO]

San Marino wpadka
Autor: Transmisja Eurowizja 2021 TVP San Marino wpadka na Eurowizji 2021

Więcej o Eurowizji 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE